Sprzedaż biletów kończy się za

Pola Jankowska

Temat: Uwolnij swoją kobiecą energię

O warsztacie:

Na moim warsztacie w czterech krokach pokażę Ci jak uwolnić Twoją kobiecą energię.
Zrobimy to między innymi poprzez połączenie z łonem, w którym kryje się wiele traum i pamięci. To w miednicy akumulowane są Twoje emocje. Nauczę Cię oddychać w sposób łączący Cię z Twoją życiową energią, kundalinii. Na warsztacie znajdziesz również ruch, bo ruch to połączenie z ciałem, które jest podstawą do zrozumienia siebie i poczucia czym jest prawdziwy Sisterhood i miłość w sercu. Ponadto, gdy kobieta pokocha swoją miednicę i serce, stworzy ona portal, dzięki któremu odblokuje jej się czakra gardła i będzie ona mogła mówić i żyć w swojej prawdzie.

O prowadzącej:

Jestem duchowym mentorem, pracuje z twoją przeszłością, równowagą energetyczną i wewnętrznym dzieckiem, pomagam Ci połączyć Cię z Twoją kobiecością, męskością i seksualnością, energią życiową, poprzez duszę, umysł i ciało. Swoją drogę rozpoczęłam w wieku 8 lat. Byłam dzieckiem które widziało i czuło więcej niż
rówieśnicy. Bardzo często czułam nie niezrozumiana i po prostu „dziwna”. W wieku 12 lat zaczęłam regularnie jeździć na rożnego rodzaju warsztaty, seminaria i retreats, po różnych częściach świata. Uczestniczyłam w ponad 60 warsztatach rozwoju osobistego oraz łącznie miałam około 40 nauczycieli. Pomogło mi to zrozumieć siebie, odnaleźć swój cel oraz przepracować traumy i emocje z przeszłości moje jak i pokoleniowe. Po latach odważyłam się otworzyć na świat. Dziś chciałabym podzielić się moim doświadczeniem z Tobą aby pomoc Ci odmienić Twoje życie.

Poznaj innych prelegentów Strefy Ciało:

Olga Szemley

Bartosz Zadurski

Poznaj artystów Sceny Muzycznej:

Evan Hatfield

Esta Polyesta

Gooral & Paprodziad

Yemanjo

Video wspomnienie z Wibracji 2023

Dołącz do nas! Kup bilet