Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Piotr Matejuk

Temat: Najnowsze odkrycia w badaniach nad hipnozą

O wykładzie:

Wykład dotyczyć będzie najnowszych odkryć naukowych z dziedziny hipnozy i hipnoterapii. Przedstawione zostaną koncepcje teoretyczne w definiowaniu i badaniach nad hipnozą na przestrzeni lat, omówione zostaną fakty i mity dotyczące opisywanego zjawiska. Przedstawione zostaną wyniki najnowszych badań nad funkcjonowaniem mózgu w stanie hipnotycznego transu jak również obszary zastosowania hipnoterapii w medycynie, psychoterapii, treningu mentalnym sportowców i artystów.

O prelegencie:

Hipnoterapeuta, trener, założyciel Hypnosis Poland Academy, współtwórca Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii, doktorant w Instytucie Psychologii PAN, certyfikowany przez American School of Clinical Hypnosis oraz International Hypnosis Association. Piotr dba nie tylko o to, co robi, ale także o konsekwencje swoich działań. Pomaga w skuteczny, ale i niezwykle empatyczny i przemyślany sposób zagłębiać tajemnice podświadomości, dzięki czemu zmiana jest nie tylko możliwa, ale także trwała. W swojej pracy stawia na autentyczność, zasady etyczne oraz tworzenie bezpiecznej przestrzeni dla swoich klientów. To, co go wyróżnia, to sposób w jaki pracuje. Na sesjach czy warsztatach łączy ze sobą różne podejścia, dzięki czemu może zaproponować narzędzia, które rzeczywiście w danej chwili są najbardziej właściwe.
W swojej pracy nie ogranicza się jedynie do hipnoterapii, uważa bowiem, że bardzo ważne jest posiadanie szerszej perspektywy. Pomaga w przejściu przez głębokie procesy, co zostało docenione przez jego licznych klientów, którzy stworzyli slogan bardzo wiele mówiący o jego pracy – „Życie przed Michiniowcem i życie po Michiniowcu” (ośrodek rozwojowy Piotra znajduje się na końcu świata, w malutkiej bieszczadzkiej wiosce Michniowiec).
Bezpieczna przestrzeń to jeden z aspektów niezwykle istotnych w jego pracy. Uważa, iż to, co najczęściej uzdrawia w pracy z ludźmi, to relacja terapeutyczna. Kluczowe jest więc zaufanie i przestrzeganie zasad etycznych w pracy z drugim człowiekiem. To też przekazuje swoim kursantom oraz osobom, które kształci na hipnoterapeutów.

 

http://www.piotrmatejuk.pl

festiwal wibracje 2021

Dołącz do nas! Kup bilet