Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Paweł Byczuk

Temat: To nasze myśli wykreowały dzisiejszy świat. Czy możemy go ulepszyć? Droga Kreacji.

O wykładzie:

Podczas wykładu dowiemy się, jak niekontrolowane myśli i emocje zwiększają tempo entropii i prowadzą do globalnych przemian, które postrzegamy jako niekorzystne. Czy można to powstrzymać lub odwrócić? Kluczem jest kreatywna siła naszej skupionej, zbiorowej świadomości i jej oddziaływanie na fizyczną rzeczywistość. Każdy może być ogniwem i źródłem uporządkowania.

 

Poznamy zasady przyciągania pozytywnych przemian oraz ich materializacji. Kluczem jest zrozumienie i zaakceptowanie kilku zasad oraz pewnego sposobu istnienia, które prowadzą do wytyczenia pozytywnej ścieżki rozwoju.

Dowiemy się, że właściwie pojmowany i wykorzystywany egoizm jest jednym z najważniejszych czynników wzrostu. Spojrzymy na to, czym jest rozwój i jaką rolę pełni w nim sfera materialna. Czy dobrym pomysłem jest odcięcie się od niej? Przy tej okazji Paweł Byczuk zdemaskuje smoki strzegące skarbu obfitości i podpowie jak się z nimi rozprawić, aby osiągnąć dobrostan.

A na zakończenie pokaże praktyczną ścieżkę postępowania, która już nie raz dała namacalne dowody tego, że siła naszej kreacji jest nieograniczona.

Wybierzemy cel i zasilimy jego manifestację energią naszych serc. Będzie to eksperyment, którego efekty być może będziemy mogli zaobserwować już w trakcie spotkania.

 

O prelegencie:

Trener Hemi-Sync® oraz Podróży Niefizycznych według metody Bruce’a Moena. Współpracuje z The Monroe Institute w USA i jest współzałożycielem lokalnej społeczności Instytutu w Polsce. Od blisko 25 lat prowadzi warsztaty z wykorzystaniem zaawansowanych technik dźwiękowych, których celem jest poszerzenie i transformacja świadomości oraz wykorzystanie pełnego potencjału umysłu. Odkrywam i uczę zasad manifestacji pozytywnych przemian, prowadzących do dynamicznego rozwoju, prowadzących do wzrostu globalnej świadomości.

 

festiwal wibracje 2021

Dołącz do nas! Kup bilet