Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Marcin Petrus

Temat: Świadomość oddechu

Nasz oddech jest bezpośrednim połączeniem świata materialnego z psyche. Techniki oddechowe od tysięcy lat były wykorzystywane w rytuałach, praktykach duchowych i leczniczych.

O warsztacie:

Warsztat jest wstępem do pracy z oddechem. Dowiemy się jak oddech działa w wymiarze fizycznym, mentalnym i emocjonalnym oraz duchowym. Podczas pracy z ciałem, ruchem, głosem oraz medytacji oddech jest tym elementem który pozwala nam nawiązać wyjątkowe połączenie i zrozumienie siebie, prowadzi do integracji emocji i odczuć.

Jest to podstawa poznania jak funkcjonuje nasze ciało w wymiarze fizycznym oraz energetycznym. W trakcie warsztatu będzie również okazja na doświadczenie Przepływu Oddechu.

Podczas tej sesji przejdziemy przez różne stany przyspieszonego i zwolnionego oddechu. Momentami będziemy wstrzymywać oddech. Wszystkie sekwencje mają na celu doświadczenie stanu głębokiego relaksu.

O prelegencie:

Marcin Petrus – nauczyciel oddychania. Breathworker, eksplorator przestrzeni umysłu. Jego przygoda z technikami oddechowymi zaczęła się kiedy poznał Wima Hofa. Wtedy nauczył się jak za pomocą świadomego oddychania można wpłynąć na stan mentalny i przełamać blokady emocjonalne. W tym samym czasie uczył się się fizjologi oddychania od założyciela Oxygen Advantage Patrick’a McKeown’a. Teraz łączy podejście naukowe z duchowym, studiując techniki Transformational Breath oraz Tybetańskie praktyki Tummo.

Regularnie prowadzi warsztaty w Wilkiej Brytanii, Szwajcarii, Francji oraz w Polsce. Pracuje ze sportowcami, używając połączenia ekspozycji na zimno, nowoczesnych technik treningu hipoksji oraz tradycyjnych ćwiczeń Pranayama.

https://www.martinpetrus.com

 

festiwal wibracje 2021

 

Dołącz do nas! Kup bilet