Sprzedaż biletów kończy się za

Anna Radoszewska @Kobieta Orientu

Temat: Medycyna Chińska

O warsztatach:

1. Płodność okiem wschodu

Płodność, czyli spotkanie yin i yang formujące życie. Wedle tradycji wschodu przygotowanie się do niej to podróż, inaczej też interpretuje się jej zaburzenia.

Podczas wykładu dowiesz się dlaczego płodność stała się wyzwaniem i jak ją wspomóc naturalnymi metodami.

2. Chińskie sekrety piękna twarzy – warsztat dla kobiet

Naturalne piękno i młodość to marzenie każdej kobiety. W tradycji wschodu dominują techniki naturalne. Na warsztacie porozmawiamy o praktykach pielęgnującyh piękno, nauczysz się upiększającego dotyku i dowiesz się jak codziennymi nawykami możesz wpłynąć na swój lekki i promienny wygląd.

3. Qi w codzienności – Sztuka niezmęczenia 

Na wykładzie dowiesz się jak w zmęczonym świecie wieść niezmęczone życie. Porozmawaiamy o sezonach, cyklach i rytmie dobowym. Dowiesz się jak zharmonizować swoje życie z pełnią potencjału swojego organizmu.

O prowadzącej:

Kobieta Orientu 

Anna Radoszewska, od lat związana z medycyną orientalną i naturoterapią. Pasjonatka dietoterapii i naturalnego wspierania płodności. W warszawskim gabinecie zajmuje się głównie akupunkturą i biorezonansem. Eksploruje wewnętrzne środowisko organizmu specjalizując się w terapiach pasożytów, grzybów i innych obciążeń. Propaguje życie w zgodzie z cyklami natury, kocha podróże, smaki i zapachy.

Poznaj innych prelegentów Strefy Sztuk Wschodnich:

Przemek Gawroński

Marek Baliński

Tomek Eichelberger

Agnieszka Rostkowska

 

Dołącz do nas! Kup bilet