Sprzedaż biletów kończy się za

Marta Pociejewska i Marcin Wojewoda

Temat: 𝐄𝐍𝐆/𝐏𝐋 Tai Chi & Qigong

Warsztat przybliży Ci co możesz zaczerpnąć do własnej praktyki ruchu z wschodnioazjatyckich metod takich jak tai chi i qigong.

O warsztacie „Tao Movement”:

Warsztat przybliży Ci co możesz zaczerpnąć do własnej praktyki ruchu z wschodnioazjatyckich metod takich jak tai chi i qigong.

Zajmiemy się wewnętrznym „tygrysem” i „smokiem”

„Oswajanie tygrysa” to uzyskanie większej kontroli nad ciałem i stanami emocjonalnymi. To połączenie Twojego serca z energią ziemi. Buduje stabilność, moc, elastyczność, sprawczość i siłę kreacji.

„Jazda na smoku” to ześrodkowanie, skupienie i ukierunkowanie intencji umysłu. To połączenie Twojego serca z energią nieba. Buduje świadomość ciała, staranność, ciągłość, ekspresję oraz zdolność do pracy z energią.

„Przyczajony tygrys i ujarzmiony smok” to stan medytacji w ruchu. Połączenie i zharmonizowanie Twojego serca z energią nieba i ziemi. Ich integracja, dynamiczny balans i jedność.

Odkryj jakie korzyści drzemią w Twoim tygrysie i smoku!

Dodatkowe spotkania w Strefie Ruchu.

O prelegentach:

Marta Pociejewska – od urodzenia wychowana w styczności z filozofiami i sportami Dalekiego Wschodu, zafascynowana psychosomatyką oraz holistycznymi metodami pracy z ciałem i umysłem. Miłośniczka spacerów po lesie, kontaktu z energią roślin i zwierząt oraz różnych form ekspresji jak taniec intuicyjny, fotografia, malarstwo czy ceramika. Największe spełnienie odnalazła w Tai Chi i Qigong, które praktykuje od 2005 r. Pracę z energią pogłębiła w systemie ReiKi (tytuł Mistrza Uzdrawiania). Po kilkunastu latach praktyk stworzyła własny system ćwiczeń QiBalans oraz współtworzy projekt Tao Move. Ze względu na to, że większość życia wypełnił jej kontakt z końmi zrodziło to kilka lat temu powstanie pierwszego w Polsce systemu ćwiczeń Tai Chi dla Jeźdźców. Prywatnie mama 10cio latka, opiekunka 2 psów, 2 kotów i 1 klaczy.

Marcin Wojewoda – od ponad dwudziestu lat miłośnik, badacz i pasjonat nurtu wellbeing jako stanu zapewnienia równowagi umysłu, ciała i ducha człowieka. Od ponad dziesięciu lat pracuje z wschodnioazjatyckimi metodami ruchu, studiując ich powiązania ze stanem świadomości i umiejętnością podjęcia inicjatywy w celu poprawy własnego stanu zdrowia fizycznego, psychicznego, emocjonalnego, duchowego, sytuacji środowiskowej, społecznej czy zawodowej. W tym zakresie promuje wydarzenia i procesy transformacyjne i samorozwojowe współpracując z wizjonerami, liderami myśli, nauczycielami, mówcami i specjalistami. Współtworzy ogólnospołeczną ideę bycia QiFit tj. dbania o swój dobrostan z wykorzystaniem wschodnioazjatyckich metodach ruchu dla zdrowia i rozwoju osobistego oraz Tao Move czyli projekt mający na celu przystosowanie praktyk i starożytnej mądrości filozofii Tao w narzędzia, które pozwalają współczesnemu człowiekowi radzić sobie z codziennymi wyzwaniami w życiu, relacjach i pracy.

Jarosław Jamróz: Tao Yin – źródło wewnętrznej mocy + E-Book

 

Sprawdź pozostałych prelegentów festiwalu:

Marta Kuśpit i Darek Chwiejczak – Festiwal Wibracje – Kod emocji
Agnieszka Wyszyńska–Paluch – Festiwal Wibracje – Joga Twarzy
Sławomir Nizner – Festiwal Wibracje – Preppering
Włodzimierz Wieliczkowski – Festiwal Wibracje – Taoistyczna Joga Seksu
Justyna Pargieła – Festiwal Wibracje – Naturalne afrodyzjaki
Kasia Burzyńska i Yuliya Dzichkouskaya – Festiwal Wibracje-Bliskość w ruchu
Tomasz Kierzkowski – Festiwal Wibracje – Nowa ziemia
Marta Pociejewska i Marcin Wojewoda – Festiwal Wibracje – Tai Chi & Qigong
Paulina Święcańska – Festiwal Wibracje Animal Flow
Forum ekowiosek i permakultury – Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet