Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Strefa Ruchu

Temat: przestrzeń rozwoju przez ruch

Strefa Ruchu- to przestrzeń, gdzie starożytne tradycje spotykają się z współczesną metodyką ruchu, aby stworzyć najbardziej funkcjonalną praktykę umysłu i ciała.

Połączymy Yin i Yang, umiejętności ruchowe człowieka i pracę z energią wewnętrzną. Od Qigong i medytacji w ruchu po współczesne dziedziny movementu, różne metody posłużą jako narzędzie do poznawania ciała i poprawiania sprawności fizycznej i umysłowej.

W strefie ruchu znajdziesz wybór najbardziej funkcjonalnych sztuk ruchu, które holistycznie wzmacniają wszystkie naturalne funkcje organizmu.

Weź to, czego potrzebujesz i to, co dla Ciebie najlepsze!

Warsztaty:

Tao Move

Współczesna metodyka pracy z ruchem i ciałem stanowiąca esencję starożytnych technik energetycznych Tai Chi i Qigong. Metody pozwalające na głębokie odprężenie psychiczne i fizyczne, zharmonizowanie ciała, serca, umysłu i ducha, osiągnięcie stanu medytacji w ruchu, uziemienie, integrację i koordynację umysłu i ciała, zrozumienie ekspresji i wibracji własnego ruchu oraz odczucie i wyzwolenie przepływu energii Qi.

http://toamove.com

Tai Chi

Medytacja w ruchu. Sposób na pogodzenie ciała i umysłu, rozluźnienie i odpuszczenie, odnalezienie własnego balansu i harmonii z naturą.

Qigong

Praktyka przepływu energii Qi przez ciało. Łączy w ruchu pozycje ciała z oddechem i intencją aby ożywić wewnętrzną energię witalną i przyciągnąć siły życiowe, które harmonizują, uzdrawiają, poprawiają samopoczucie i ułatwiają indywidualny rozwój.

Sklack line

Instalacja w otwartej przestrzeni gdzie homo sapiens i rozwieszone taśmy koegzystują w doskonałej symbiozie. Ludzie starają się osiągnąć stan spokoju i relaksacji spacerując po taśmach skądinąd mocno napiętych. Jest więc to symbioza dopełniających się jak Yin i Yang, symbioza pomiędzy rozluźnieniem i napięciem. Jedno bez drugiego nie istnieje.

http://strefaslackline.pl/

Zespół:

Marta Pociejewska

Marta Pociejewska

Tai Chi i Qigong praktykuję od niespełna 20 lat. Od urodzenia wychowywałam się w styczności z filozofiami i sportami Dalekiego Wschodu. Jestem miłośniczką holistycznych metod pracy z ciałem i umysłem, spacerów po lesie oraz kontaktu z energią roślin i zwierząt.

Marcin Wojewoda

Marcin Wojewoda

Od ponad dziesięciu lat pracuję z ruchem, studiując jego powiązania ze stanem świadomości i umiejętnością podjęcia inicjatywy w celu poprawy własnego stanu zdrowia fizycznego, psychicznego, emocjonalnego, duchowego, sytuacji środowiskowej, społecznej czy zawodowej.

Wspólnie współtworzymy Tao Move

Tao Move jest to współczesna metodyka pracy z ruchem i ciałem oparta o techniki energetyczne Tai Chi i Qigong. Sposób na kultywowanie własnej prawdziwej natury – harmonii ciała, serca, umysłu i ducha, prowadzący do głębokiego odprężenia psychicznego i fizycznego, głębokiej koordynacji umysłu i ciała oraz wyzwolenia przepływu energii Qi.

https://taomove.com

Krzysztof KO Operacz

Opiniotwórca, praktyk i teoretyk wewnętrznych sztuk walki z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Swoją wiedzę i umiejętności opiera na nauce kilku odmian Taiji (Tai Chi), Qi Gongu i  sztuk walki. Miłośnik uniwersalnych i interdyscyplinarnych metod treningowych.

https://taijipopolsku.pl

Olena Smirnova

Olena Smirnova

Pasjonatka kultury azjatyckiej, malarka, artystka. Od 2005 roku praktykuje Tai chi, jogę, Qigong, medytację oraz sztuki wałki. Stworzyła trening Chi Flow, który jest połączeniem różnych praktyk wschodnich dostosowanych do potrzeb rzeczywistej codzienności. Jej celem jest dążenie do rozwoju świadomości poprzez ruch i praktyki cielesne, które jednocześnie mają pozytywny wpływ na zdrowie oraz samopoczucie.

https://mychiflow.com

Paweł Raszkiewicz

Paweł Raszkiewicz

Lokalny Instruktor Taijiquan, Qigong prowadzący zajęcia w Olecku nieopodal Festiwalu. Praktyk i pasjonat taoistycznej ścieżki.

https://www.drogadao.pl

 

 

Dołącz do nas! Kup bilet