Ceremonia rozpoczęcia Festiwalu Wibracje to bardzo wyjątkowa przestrzeń spotkania.

Krąg

Stopami na Ziemi, w naszych Sercach ogień emocji, połączeni przestrzenią magicznej Rzeki, która otacza polanę, oczyszczając przyjmuje nas takimi jakimi jesteśmy – zanurzeni w oddechu – ożywiani szeptem jego Ducha w lesie. Zaczynamy w skupieniu. W gotowości. Uwadze… i Radości!

Plemię dzieci Ziemi, świadomych odpowiedzialności połączeń z naturą, stajemy się jej częścią z szacunkiem w trakcie tej ceremonii. Spotykamy się, by podziękować Ziemi, Rzece i Deszczom, Wiatrom i Ognistej sile Słońca. Znów spotykamy się – w kręgu ludzi ciekawych świata, gotowych na skok w nieznane swojego życia, sięgających do źródeł alchemii połączeń ciało – serce – umysł, budując zdrowe relacje. Widzę Cię – Widzę Cię.

Ogień

Częścią życia plemiennych ludzi, jest wspólne odpalenie ognia, zatańczenie ceremonii przejścia, gdy jest czas, by przejść dalej – to impuls, który odpala magię. W ceremonii budujemy bezpieczeństwo, grunt do współtworzenia, do widzenia siebie samych w innych zebranych na polanie festiwalu w Białobrzegach. W ceremonii odpalmy potencjał Festiwalu. Rozmawiamy z naturą tego miejsca – drzew, ziemią, ludźmi, wodą, psami, duchem łąki – dziękujemy i przyjmujemy, ale też wrzucamy do ognia prośby o wsparcie, transformację, uzdrowienie relacji dla siebie, jak i dla społeczności, do których należymy. To mocny moment – odpala się wspólny Duch.

Z zaufaniem do tego co przygotuje dla nas życie, już dziś śnimy rozpalanie Ognistej Ceremonii Festiwalu Wibracje 4.0. Zapraszamy.

 

Anna Sierpowska – Trzymająca przestrzeń Ceremonii Medicine Woman, nauczycielka Movement Medicine, facylitator pracy terapeutycznej z grupami i w nurcie bioenergetyki Lowena.

Ceremonię Otwarcia poprowadzi Anna Sierpowska wraz z zespołem Freedance. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Andriej Szypilow