Sprzedaż biletów kończy się za

Zielona Oaza

Temat: Strefa Konopii

Zielona Oaza powered by Green Djinn, to strefa poświęcona konopnej świadomości, gdzie spragnieni poszukiwacze wiedzy zaczerpną jej orzeźwiający łyk u źródła obfitości, a strudzeni wędrowcy ukoją swe zmysły w odprężającej błogości i radosnej atmosferze życzliwej lekkości.

W Zielonej Oazie będziesz mógł lepiej poznać i zrozumieć wielowymiarowy charakter Ducha tej rośliny, poznasz obfitość form jej występowania, stosowania i zastosowania, doświadczysz jej uzdrawiającego Ciało, Umysł i Duszę działania.

Wysłuchasz opowieści o historii współpracy człowieka z jedną z najstarszych roślin uprawnych znanych naszemu gatunkowi, w kontekście leczniczym, religijnym, mistycznym, społecznym, odżywczym, odzieżowym, budowlanym, papierniczym i transportowym, a także jej wszechobecności w kulturze naszej i naszych przodków, nawet podczas tak powszechnych świąt, jak np. Boże Narodzenie pod postacią zupy Siemieniotki.

Dostrzeżesz możliwości, jakie aktualnie są dostępne dla polskich pacjentów stosujących konopie medyczne, których bezpieczeństwo stosowania wg. indeksu terapeutycznego wynosi, aż 1000:1!

Zobaczysz, że Konopie to przede wszystkim bezpieczna i sprawdzona roślina lecznicza na podstawie ilości i przekroju badań na ich temat i efektywnego zastosowania u dzieci, młodzieży, dorosłych, matek i seniorów.

Dowiesz się, jak uzyskać receptę na konopie indyjskie do nabycia w aptece, a także jak korzystać z konopi dostępnych bez recepty do nabycia w wyspecjalizowanych salonach medycyny konopnej.

Możliwe będzie umówienie się na indywidualną konsultację, kwalifikację do leczenia konopiami na receptę, bądź sesję terapeutyczną z doświadczonym terapeutą konopnym.

Dowiesz się, jak świadomie pracować z medycyną konopną w kontekście wsparcia uzdrowienia i rozwoju, właściwie dobierać jej formy i dawki, by bezpiecznie i skutecznie osiągać z nią to na czym Ci zależy z szacunkiem do siebie i rośliny, korzystając zarówno z jej psychodelicznych, jak i innych bardziej przystępnych na co dzień nootropowych, bądź adaptogennych form.

zielona oaza

Doświadczysz, jak różne dziedziny, odmienne światy, przeróżnych ludzi łączą konopie, jak wygląda i powstaje sztuka konopna, w tym rękodzielnicze artefakty, inspirowane jej efektem obrazy, czy rzeźby, a także jak wiele zawdzięczamy konopiom, ile jeszcze możesz odkryć w konopnym uniwersum i ile dla siebie możesz z tego wyciągnąć.

Nauczysz się czym jest uzdrawianie relacji z rośliną, a także, jak ustalać intencję i tworzyć własną ceremonię konopną z zastosowaniem technik zaprezentowanych podczas warsztatu, by współpracować z mistyczną energią konopi w harmonii.

Zdobędziesz zielone pojęcie na temat rozwoju świadomości konopnej w Polsce i na świecie w ujęciu zmiany legislacyjnych, rozwoju edukacji i kreacji konopnych zawodów przyszłości

Poznasz proste techniki ekstrakcji i metody przetwarzania konopi, by we własnym domowym zaciszu móc stworzyć z nich lekarstwo pod postacią oleju, żywności funkcjonalnej, bądź kosmetyku.

Zrozumiesz korzyści płynące ze spożywania konopnej żywności, w tym nasion konopnych, które są naszym rodzimym superfoods, znacznie bliższym nam genetycznie niż nasiona chia, czy jagody goji.

Odkryjesz duchowo-energetyczne i fizyczno-biochemiczne wymiary działania konopi, a także ich tożsamość i wzajemną przenikalność tych perspektyw, w ujęciu m.in. układu endokannabinoidowego obecnego w organizmie każdego człowieka, którego receptory natura zaprojektowała właśnie do interakcji z kannabinoidami takimi, jak nasz endogenny Anandamid, czy tymi pochodzenia roślinnego jak CBD, CBG, THC, byśmy mogli wywołać konkretne pożyteczne efekty np. wsparcia kreatywności, poprawienia funkcji poznawczych, rozluźnienia mięśni,  ulgi w dolegliwości, rozszerzenia perspektywy, pobudzenia autorefleksji czy konfrontacji z naszym Cieniem.

Usłyszysz również o właściwościach włókna, tkanin i odzieży konopnej bezpośrednio od polskiego rzemieślnika, który podjął się przywracania do życia zapomnianej sztuki.

W Zielonej Oazie przewidujemy przestrzeń wystawową dla wyspecjalizowanych marek konopnych i przestrzeń edukacyjno-wypoczynkową, w której odbędą się warsztaty, prelekcje, ceremonie, a także wspólne gry, relaks i odpoczynek.

Każdego dnia festiwalu Wibracje o symbolicznej godzinie 16:20, będziemy wzniecać Pochodnię Miłości w kręgu konopnej świadomości z intencją wdzięczności za aspekty danego dnia, do którego udziału serdecznie zapraszamy. 

Wszystko odbędzie się w duchu szacunku do konopnej medycyny, która nas uzdrawia, unosi i wspiera nasz rozwój od ponad 10 000 lat!

Patronat nad strefą Zielona Oaza objęła uznana marka medycyny naturalnej – Green Djinn Green Medicine. Nad programem i koordynacją strefy czuwa osobiście mgr Eryk Krystian Gontarz, fitoterapeuta, ekspert kuracji konopnych, terapeuta konopny, twórca marek konopnych i aktywista, który na co dzień prowadzi od 5 lat swój salon medycyny naturalnej w Lublinie.

Dzięki obecności Djinna możesz liczyć na to, że Twoje życzenia zostaną spełnione w formie szerokich uśmiechów namalowanych przy pomocy pierwszej jakości kwiatów, żywic, ekstraktów, żywności funkcjonalnej a także dobrego słowa, rzetelnej porady i klarownej translacji przekazu energii języka kwiatu konopi na ludzki.

Ponadto w przestrzeni Zielonej Oazy przyjmiesz zdrowie pełną parą w formie aromaterapii prosto z medycznego waporyzatora, wzbogacisz swoją kolekcję artefaktów do konopnych ceremonii, przetestujesz certyfikowane kosmetyki,
uniesiesz się z grawitacyjnym bongo, skosztujesz pysznych naparów, eliksirów i żywności funkcjonalnej infuzowanej kannabinoidami, a także odpoczniesz w cieniu Zielonej Oazy solo, wraz z przyjaciółmi, bądź rodziną obcując ze sztuką inspirowaną działaniem medycyny konopnej.

Gdy odwiedzisz już Zieloną Oazę, fatamorgana się rozmyje i odkryje przed Tobą jeszcze więcej niespodzianek…

O przyjemność Twojego doświadczenia zadba starannie wyselekcjonowany zespół doradców Zielonej Oazy.

Odwiedź Zieloną Oazę wyczarowaną przez🧞‍♂️Djinna, w której radość Twego dnia się rozpoczyna!

zielona oaza

Poznaj artystów Sceny Muzycznej:

POLARNY

El Búho

Gooral & Paprodziad

Olejki konopne – naturalne wsparcie

Dołącz do nas! Kup bilet