Sprzedaż biletów kończy się za

Viken Arman

Temat: Live set

O artyście:

Viken Arman wraz z pokoleniem podobnie myślących artystów przesuwa granice muzyki elektronicznej nie tylko w kierunku przyszłości, ale także przeszłości. Łączy starożytne melodie z elektronicznymi beatami w celu stworzenia magicznych Wibracji, które wykraczają poza muzykę taneczną, łączy bogate kultury w mistyczne muzyczne podróże.

Dorastając z jazzem i muzyką klasyczną, czerpie wpływy z bardzo wszechstronnego muzycznego tła, od Keitha Jarretta, Erika Satie, Billa Evansa, Jaya Dilli, Ricardo Villalobosa po arabską divę Oum Khalthoum. Jego znajomość gry na fortepianie, a także czas spędzony w konserwatorium muzycznym przyczyniły się do rozwinięcia u niego szerokiej kultury muzycznej. Jako artysta, Viken jest bardzo blisko tych korzeni i historii. „Nigdy nie zapominaj, nigdy, ale bądź zwrócony ku przyszłości, odbuduj się i idź naprzód” – powiedział o TIME, swojej 100-minutowej muzycznej kreacji, którą skomponował na 100. rocznicę ludobójstwa Ormian. Kiedy nie tworzy muzyki, Viken skupia swoją energię na dalszym wspieraniu i pielęgnowaniu tej szczególnej i bogatej sceny muzycznej.

Założył Denature Records które, jak sam opisuje, jest czymś więcej niż wytwórnią, tylko bardziej rodziną artystów. Zobowiązał się również do wspierania młodych i wschodzących talentów z całego świata, a także do organizowania własnych wydarzeń w ramach SOUQ Festival. Jego muzyka jest zakorzeniona w wpływach etnicznych i ujawnia namiętnego odkrywcę, którego jest ucieleśnieniem.

Sprawdź pozostałych prelegentów festiwalu:

Cristiano Martins – Festiwal Wibracje – Biodanza warsztaty
Karin Lesiak – Festiwal Wibracje – Joga śmiechu
Katarzyna Majak – Festiwal Wibracje – Psychosexual Somatics®Therapy
Artur Makieła – Festiwal Wibracje – Show Hipnotyczno-Mentalne
Anna Muchnicka – Festiwal Wibracje – mantry kundalini
Marta Kuśpit i Darek Chwiejczak – Festiwal Wibracje – Kod emocji
Agnieszka Wyszyńska–Paluch – Festiwal Wibracje – Joga Twarzy
Sławomir Nizner – Festiwal Wibracje – Preppering
Włodzimierz Wieliczkowski – Festiwal Wibracje – Taoistyczna Joga Seksu
Justyna Pargieła – Festiwal Wibracje – Naturalne afrodyzjaki

Dołącz do nas! Kup bilet