Sprzedaż biletów kończy się za

Sylwia Lewandowska-Akhvlediani

Temat: Rezyliencja. Siła psychiczna. Jak radzić sobie z przeciwnościami w życiu i biznesie

O warsztacie:

Rezyliencja jest wymieniana, jako kluczowy czynnik sukcesu w każdym przedsięwzięciu – czy to będzie Twoja praca w międzynarodowej korporacji, czy prowadzona przez Ciebie butikowa firma, inicjatywa. Twoja zdolność do przewidywania, mierzenia się z, i pokonywania przeciwności – życia, które mówi – „sprawdzam” stanowi o Twojej wewnętrznej sile psychicznej. To ona w momentach prawdziwych trudności pozwala na:

– spokój i wyważenie, pozwalające złapać grunt pod nogami oraz klarowność sytuacji,

– odważne decyzje i odpowiedzialność, gotowość ich konsekwencji,

– zaufanie procesowi życia, w prywatnym i zawodowym kontekście,

– wzmocnienie kontaktu z własnymi emocjami, uczuciami, wzrost dobrostanu, nastroju,

– sprawczość działania, poczucia wpływu na życie swoje i bliskich,

– osiąganie założonych celów, ciesząc się drogą ich realizacji, nie tracąc radości z codziennych momentów!

Warsztat praktyczny będzie okazją do poznania bazy merytorycznej kultowego programu stworzonego dla liderów i przez liderów – RESILIENCE21. Przepracujemy składniki siły psychicznej, oceniając jej obecny stan u każdego z uczestników, wymieniając się także doświadczeniami i strategiami radzenia sobie z trudnościami w życiu i biznesie.

Nasza filozofia RESILIENCE21 to swoista podróż bohatera, oparty o trening biegowy i merytoryczny 21 dni, kompetencji liderskich w procesie jakiejkolwiek zmiany, 21 medytacji wspierających, oraz 21 bloków pracy ze świadomością ciała. Całość ułożona w transformujący proces, w którym codziennie bez względu na pogodę trzyma Cię przyroda, przewodnicy i inni towarzysze podróży. Jesteś jak Frodo, codziennie opuszczający bezpieczne Shire, aby wrócić niby ten sam, ta sama, a jednak inny. Wyjdziemy zainspirowani, podbudowani i wzmocnieni!

www.resilience21.space

O prelegentce:

Sylwia wyjątkowo łączy świat twardego, międzynarodowego biznesu z rozwojem osobistym i duchowym, jako jedna z niewielu psycholożek międzykulturowych (SWPS) aktywnie pracujących zawodowo w tym obszarze.

Prowadzi kolektyw obsługujący międzynarodowo klientów tj. AbbVie, Amiblu, PwC, Deloitte, Media Markt, Microsoft, Uniqa, Sanofi, Velux, Wienerberger, L’Oreal, 3M, Orange, Young Dragons, Mazowiecki Instytut Kultury. Wspólnie z zespołem pomaga liderom z różnych kręgów kulturowych i ich orgranizacjom wtedy, kiedy potrzeba głębokiej zmiany modelu operacyjnego, kultury firmy i przywództwa, efektywności osobistej kluczowych osób, na których firma stoi.

Przyjuje role sparring partnera, facylitatorki, coacha, trenerki, interim managera, projektując długoterminowe procesu rozwojowe, prowokując do zmiany perspektywy, przekonań, a co za tym idzie strategii zachowań i efektów biznesowych.

Klienci cenią w niej rebelski uśmiech, pełne frajdy z życia i pracy podejście, które połączyła z mocnym stąpaniem po mikro i makro gospodarczo-społecznym kontekście funkcjonowania każdej firmy bez wględu na jej skalę. Ufają jej poufności procesu, otwierając najbardziej bolące biznesowe miejsca, by mogły zostać właściwie uporządkowane.

Czerpie z różnych metod, praktyk i tradycji, odważnie włączając je do świata biznesu, a jej kultowym programem otwartym jest Resilience21 – niesamowita podróż bohatera przez 21 liderskich kompetencji niezbędnych każdemu i każdej, kto chce lepiej rozumieć i szlifować swoją wewnętrzną, psychiczną siłę na niespodziewane przeszkody.

Autorka książek: 5 Przebudzonych Talentów – kompetencje liderów przyszłości (2018), Rezyliencja – siła psychiczna liderów (2020) oraz Resilience – the inner power of leaders (2023), które są źródłem konkretncyh technik i codziennych praktyk.

Żona Gruzina, mama dwójki dzieci, tancerka Movement Medicine (zobaczysz ją podczas Ceremonii Otwarcia), trenerka slow-joggingu, medytacji (Silva Method), miłośniczka dzikiej przyrody. Pełna energii i kreatywności, zawsze gotowa odkrywać nowe obszary percepcji i przebudzania biznesu do pozytywnego wpływu dla dobra różnych interesariuszy!

Poznaj innych prelegentów Strefy Umysłu i Psychologii:

Magda Daniłoś

Magdalena Parafiniuk

Rafał Nawrot Republika Szczęścia

Zobacz Aftermovie z Wibracji 2023

Dołącz do nas! Kup bilet