Sprzedaż biletów kończy się za

Magdalena Nuckowska i Marcin Nestorowicz

Temat: Gniew: nieznana siła transformacji - jak bezpiecznie uwalniać trudne emocje

O wykładzie:

Czy wiesz, że energia złości jest mocno niedocenianą, bagatelizowaną i tłumioną energią działania? Na warsztacie przyjrzymy się wszystkim emocjom. Dowiesz się jak one wpływają na Twoje ciało fizyczne, jakie mają funkcje.  Tak, wszystkie emocje są ważne! Dowiesz się i poczujesz na sobie czym jest świadome zarządzanie emocjami i jak sprawić by były dla nas jedynie informacją i energią do działania.

Z uwagi na ograniczenia czasowe na warsztacie popracujemy głównie z gniewem. W transie hipnotycznym uwolnimy go i przetransformujemy w energię do działania. Nauczysz się również technik oddechowych, które wesprą proces.

Jeśli twierdzisz, że nie czujesz gniewu to oznacza tylko jedno. Został on wyparty, a Ty nie masz do niego dostępu, a co za tym idzie energii do działania.

Poczuj w sobie moc. Spraw by energia, którą być może w sobie tłumisz, dała Ci siłę do realizacji swoich marzeń. Nie wierzysz? Sprawdź!

O prelegentach:

dr n. o zdr. Magdalena Nuckowska

Certyfikowana hipnoterapeutka, członek International Hypnosis Association, wykładowca na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, coach, trener procesów grupowych oraz Master Programowania Neurolingwistycznego. Prowadzi sesje indywidualne i grupowe w Centrum Hipnoterapii “Dom Podświadomości“ we Wrocławiu, którego jest współzałożycielem.  Razem z mgr Marcinem Nestorowiczem stworzyła projekt “FeelWell”, którego misją jest rozpropagowanie wiedzy z zakresu hipnozy, hipnoterapii oraz programowania neurolingwistycznego w ramach jednej zintegrowanej platformy edukacyjnej. Prywatnie dużo medytuje, ćwiczy jogę, jeździ na nartach, nurkuje i odkrywa tajniki neuroatypowości.

mgr Marcin Nestorowicz

Ekspert w holistycznym rozwoju, łączy wiedzę z fizjoterapii, akupunktury, hipnoterapii, NLP oraz technik oddechowych, oferując kompleksowe programy dla tych, którzy szukają harmonii i zdrowia. Inspirując się podróżami i jogą, tworzy metody pracy z ciałem i umysłem, promujące zrozumienie siebie i trwałe zmiany. Jego misją jest wspieranie klientów w życiu pełnym balansu ciała, umysłu i ducha.

Poznaj innych prelegentów Strefy Umysłu:

Agata Woć

Katarzyna Ołdziejewska

Olgierd Janusz

Anna Dąbrowska

Łukasz Bieliński

 

Dołącz do nas! Kup bilet