Sprzedaż biletów kończy się za

Ania Krasucka

Temat: Holistycznie o Tobie i zdrowiu wg Medycyny Chińskiej

O wykładach:

Poprowadzi ona 2 wykłady podczas naszego festiwalu

  1. Holistycznie o Tobie i zdrowiu wg Medycyny Chińskiej
  2. 5 prawdziwych źródeł energii życia

Poznać siebie i zrozumieć, skąd bierze się choroba, a skąd zdrowie. Dzięki temu możliwa jest transformacja swojego zdrowia i życia.

Koncepcje medycyny chińskiej niezwykle trafnie pokazują oraz wyjaśniają złożoność i mądrość ludzkiego organizmu. Tłumaczą przyczyny chorób oraz podpowiadają proste metody przywracania zdrowia z życia codziennego.

Chciałabym, abyście zrozumieli i uwierzyli, że możecie samodzielnie wiele zdziałać w swojej codzienności, by poczuć się lepiej, a tym samym podnieść jakość swojego życia.

O prelegentce:

Anna Krasucka – mentorka zdrowia, dyplomowany dietetyk leczniczy wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, założycielka Akademii Pięć Smaków, z wykształcenia kulturoznawca i tłumacz przysięgły j. niemieckiego

Prekursorka warsztatów gotowania dla zdrowia – pierwsze warsztaty poprowadziła w 2007 r. Uznana w 2021 r. przez Twój STYL za jedną z pięciu liderek zdrowego stylu życia wartych naśladowania.

Od ponad 16 lat prowadzę praktyczne warsztaty i szkolenia (też online), by inspirować, edukować i motywować do naturalnego dbania o zdrowie prostymi, sprawdzonymi i co najważniejsze skutecznymi metodami.

Stworzyłam holistyczny kurs onlineAkademia Zdrowia i Witalności.

Z początkiem 2024 r otwieram własne siedlisko warsztatowe w środkowej Polsce – niezwykłe miejsce Otulone Lasem.

Jestem przede wszystkim praktykiem.

Uwielbiam przebywać w naturze, która mnie harmonizuje. Życie postrzegam jako niezwykłą przygodę i zabawę, która daje mi okazje do poznawania i odkrywania siebie oraz niezwykłych miejsc tu i tam.

Dołącz do nas! Kup bilet