Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Alicja Sonia Bednarek

Temat: Gniewna Strona Miłości

Podczas wykładu na Festiwalu:

Esencjonalną częścią podróży ku dojrzałej kobiecości i męskości jest odzyskanie bardziej zdrowego i ugruntowanego kontaktu ze swoimi uczuciami i emocjami. A jedną z emocji, z którą zwykle czujemy się niepewnie, a nawet się jej obawiamy, jest złość i jej przebudzona forma – gniew.
To naturalnie wynika z doświadczeń złości skierowanej do nas jako przemocy. Ale także, z wiedzy jak bardzo my sami możemy ranić nią innych.

 

Na tym wykładzie dowiesz się jak być w świadomy sposób z tą gwałtowną energią w sobie i co robić by stała się źródłem mocy swojego serca, klarowności i uzdrowienia, zamiast tylko destrukcyjną siłą.
Poznasz także wspaniałą nauczycielkę przebudzonej gwałtowności – tantryczną boginię Kali, która w niezwykły sposób ucieleśnia piękno i dzikość gniewu. A także doświadczysz jednej z praktyk, pozwalających zgłębiać mądrość tej bogini w swoim wnętrzu.

O prelegentce:

Yogini i ambasadorka kobiecej świadomości. Wrażliwa na subtelności, od dzieciństwa odczuwała życie wielowymiarowo, sensualnie i intuicyjnie. To, że dziś kroczy tantryczną ścieżką Shakti jest naturalnym tego wyrazem. Od 2010 roku prowadzi warsztaty głównie dla kobiet inspirowane przede wszystkim właśnie tradycją tantry, której praktyki i nauki w piękny, praktyczny i honorujący kobiecość sposób przekazują sekrety i mapy kobiecego przewodnictwa i ucieleśnienia. Jest szczególnie doceniania za pielęgnowanie delikatności jako klucza do własnego przebudzania, a zwłaszcza do umiejętności bycia z emocjami, do rozgaszczania się w swoim ciele i seksualności, do czerpania z mądrości skrajnych aspektów swojego wnętrza. Uważa, że świat jest stęskniony kobiet, pielęgnujących swą dojrzałą i przebudzoną kobiecość, dla siebie, dla powrotu jej miłosnej harmonii z męskością i dla dobra nas wszystkich. Wywiady z nią ukazały się w czasopismach / portalach Zwierciadło, Sens, Uroda Życia i Wysokie Obcasy. Była gościem audycji radiowych w Trójce Polskiego Radia, Tok FM i Zet Chilli oraz programu ‘mała Czarna’ w TV4.

https://namietnaobecnosc.pl/

https://shaktionline.pl/

 

 

 

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje 2020 joga medytacja zdrowie zioła zero waste

Dołącz do nas! Kup bilet