Sprzedaż biletów kończy się za

Agnieszka Kochanowska

Temat: Doświadczenia mistyczne w poszerzonych stanach świadomości

O wykładzie:

Wykład poświęcony do świadczeniom mistycznym w stanach poszerzonej świadomości będzie fascynującą podróżą przez różnorodne formy i konteksty, w jakich ludzie doświadczają zjawisk transcendentnych i nadprzyrodzonych. Podczas prezentacji omówione zostaną różne techniki medytacyjne, praktyki duchowe oraz substancje psychoaktywne, które mogą prowadzić do otwarcia się na duchowe doświadczenia i kontakty z innymi wymiarami rzeczywistości. Na zakończenie wykładu uczestnicy będą mieli okazję wziąć u dział w specjalnym doświadczeniu hipnotycznego stanu w transie ultra wysokim, które ma na celu potęgowanie doświadczeń
mistycznych i ukierunkowanie umysłu na głębsze poziomy transcendencji. Możliwe, że uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć kontaktu z własnymi podświadomymi warstwami oraz spotkania z duchowymi przewodnikami lub istotami z innych sfer bytu. Całość wykładu oraz doświadczenia transu ultra wysokiego mają na celu otwarcie umysłu i serca na nowe możliwości poznawania rzeczywistości oraz rozwijanie większej świadomości siebie i otaczającego nas świata.

O prelegencie:

Hipnoterapeutka w trakcie certyfikacji Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii zrzeszonej w ramach International Hypnosis Association.
Kobieta transformacji i sukcesu, która pomaga zmieniać życie. Pasjonatka zdrowego stylu życia i odżywiania. Działam holistycznie, bo wierzę, że harmonia po między umysłem, ciałem i duszą daje najpiękniejsze efekty.

Poznaj innych prelegentów Strefy Umysłu:

Wojciech Eichelberger

Anna Sierpowska i Witold Dąbrowski

Łukasz Bieliński

Ewelina Dziuba

Łukasz Burnos

 

 

Dołącz do nas! Kup bilet