Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Strefa Umysłu

Temat: przestrzeń warsztatowo - wspierająca

Strefa Umysłu to przestrzeń warsztatowo – wspierająca, gdzie codziennie będziecie mieć okazję do wysłuchania wykładów z dziedziny psychologii, komunikacji, terapii prowadzonych przez absolwentów i uczniów Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii. Codziennie czekać na Was będzie pięciu trenerów oraz terapeuci i konsultanci, z którymi będziecie mogli porozmawiać o swoich wyzwaniach czy potrzebach i – być może – przepracować te, które tego potrzebują.

Zespół

 

Piotr Matejuk

piotr matejuk

Hipnoterapeuta, nauczyciel hipnoterapii, założyciel Zespołu Hipnoterapeutów, współtwórca Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii zrzeszonej w prestiżowej European Society of Hypnosis, doktorant w Instytucie Psychologii PAN, certyfikowany przez American School of Clinical Hypnosis oraz International Hypnosis Association. Jedyny w Polsce członek Society for Clinical & Experimental Hypnosis – największej międzynarodowej organizacji hipnozy klinicznej na Świecie.

Ekspert ds. hipnozy terapeutycznej w mediach – m.in. w Pytaniu na Śniadanie, Programie 3 Polskiego Radia, TOK FM, Radiu Złote Przeboje czy Superekspressie. Publikuje również na łamach specjalistycznego czasopisma nr 1 dla psychologów w Polsce – Psychologii w Praktyce a także mediach sportowych, gdzie opowiada o hipnozie w piłce nożnej.

Artur Makieła

makieła hipnoza

Przez media określany najbardziej znanym hipnotyzerem w Polsce. Ekspert ds. Hipnozy w programie telewizyjnym emitowanym w prime time TVN. Członek European Society of Hypnosis oraz International Association of Professional Conversational Hypnotists. Współzałożyciel Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii Pięciokrotny mówca TEDx i Wykładowca na WSB we Wrocławiu. Publicysta tematyki hipnotycznej w prasie, radio i telewizji. Promotor hipnozy rozrywkowej w Polsce

Katarzyna Jastrzębska – Prokopiak

Jestem hipnoterapeutką zrzeszoną w National Guild of Hypnotists, w trakcie procesu certyfikacyjnego Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii. Od przeszło 14 lat pasjonuję się rozwojem osobistym człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem pracy terapeutycznej z nieadaptacyjnymi wczesnodziecięcymi schematami młodzieży oraz osób dorosłych, hipnoterapią dzieci, stresem, bezsennością, zaburzeniami osobowości oraz psychologii zaburzeń seksualnych (edukacja u boku prof. Starowicza). W kręgu moich zainteresowań leży również praca w zmienionych stanach świadomości. Studiowałam Psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, obecnie dokształcam się na kierunku Pedagogika na Uniwersytecie Warszawskim.

W swojej praktyce łączę hipnoterapię z Terapią Akceptacji i Zaangażowania (ACT), TSR, Porozumieniem bez Przemocy a także z pracą z ciałem i oddechem, podchodząc do swoich klientów w pełni indywidualnie i z głęboką empatią. Wszystko po to, by efekty naszych spotkań możliwie jak najszybciej i jak najtrwalej skutkowały osiągnięciem wyznaczonych przez klienta celów terapeutycznych.

Łukasz Bieliński

Praktyk NVC, Coach, Trener Relacji i Empatycznej Komunikacji, Mediator. Absolwent studiów podyplomowych na kierunku Coaching i Mentoring w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jest w trakcie procesu certyfikacji na trenera NVC. Od ponad 20 lat zajmuje się szeroko pojętym rozwojem osobistym. Ukończył ponad 2000h szkoleń i warsztatów dotyczących takich tematów jak asertywność, skutecznej komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i budowanie porozumienia, praca z emocjami, narzędzia terapeutyczne i coachingowe, sprzedaż, wywieranie wpływu, antymaniulacja, NLP, NVC, IFS. Prowadzi szkolenia od 2012 roku.

Specjalizuje się w tematach budowania relacji opartych na empatii oraz rozwiązywania konfliktów i budowania porozumienia w nurcie NVC. Największą pasją Łukasza jest rozwój osobisty, badanie tajemnic psychiki i filozoficzne dyskusje o fenomenie ludzkiej świadomości.

Arkadiusz Rucki

Nazywam się Arkadiusz Rucki. Jestem hipnoterapeutą certyfikowanym przez Profesjonalną Szkołę Hipnoterapii będącą  członkiem prestiżowej European Hypnosis Association, a także Professional Hypnosis Training Institute który łączy nowoczesną hipnoterapie z tradycyjnym, klinicznym nurtem wschodnim należąc do Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists. W swojej praktyce łączę hipnoterapię integracyjną z Techniką Uwalniania Hawkins’a, NVC, psychologią procesu, psychologią transpersonalną, szamanizmem, IEMT, bioenergetyką A. Lowen’a, TRE, metodą Butejki oraz filozofią Zen.

Bartłomiej Garbiec

Nazywam się Bartłomiej Garbiec. Jestem absolwentem Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii, członkiem European Society of Hypnosis, autorem opracowań i specjalistycznych produktów online oraz właścicielem portalu Koniec Diet, który promuje zdrową relację z jedzeniem i uczy ludzi radzić sobie z emocjami.

Zajmuję się mentalną częścią odchudzania – rozumiem przez to pracę z ludźmi, którzy uciekają od emocji i trudnych momentów ich życia w jedzenie. W pracy używam niezwykle skutecznych narzędzi, jakie daje hipnoterapia. Nadmierne spożywanie jedzenia jest formą uzależnienia, które jest pochodną deprywacji emocjonalnej – dzięki metodzie, w której pracuję zepchnięte emocje mają szanse wyjść na światło dzienne i uzdrowić człowieka.

Praca z ludźmi niezwykle mnie fascynuje i każdego dnia pokazuje, jak emocje i wewnętrzne potrzeby są ważne w naszym życiu. W swojej pracy łącze współczesną naukę z nowymi technikami, które gwarantują szybkie oraz trwałe rezultaty. Zapraszam Cię serdecznie do wspólnej podróży, która może zmienić Twoje życie.

Kaja Rębkowska

Cześć, jestem Kaja Rębkowska, pasjonatka niesamowitych możliwości jakie daje hipnoza rozwojowa.

Z wykształcenia jestem psychologiem i certyfikowaną hipnoterapeutką, z zawodowej pasji pomagam dzieciom, młodzieży i dorosłym w gabinecie w Warszawie i online. Prowadzę prelekcje, warsztaty, hipnotyczne transe grupowe – także online, by propagować wiedzę o dobroczynności narzędzia zmiany osobistej jakim jest hipnoza i hipnoterapia. Kocham poszerzać horyzonty, dobrze zjeść, poznając nowe smaki, oraz używać na co dzień języków angielskiego i hiszpańskiego. Gdybym tylko mogła, to bym dużo więcej podróżowała. Lubię siebie za ciekawość świata i wrażliwość. Interesuję się także pracą z ciałem, oddechem, terapią Lowenowską i tantrą.

Adam Radzik

 

 

Dołącz do nas! Kup bilet