Ilość karnetów limitowana! Dołącz teraz!:

Strefa Alchemisty

Temat: program warsztatowy

Strefa Alchemisty to też jedno z doskonałych miejsc na odpoczynek i chillout. Będzie tam bowiem przestrzeń z pufami, materacami, gdzie w luźnej atmosferze można trochę odpocząć, a trochę pogadać… Tutaj w centrum uwagi jest człowiek i jego holistyczny dobrostan.

W strefie będzie sklep Alchemisty z wybranymi produktami związanymi ze zdrowiem. Zatem będą tam wyselekcjonowane suplementy wspierające: odporność, działanie umysłu, te biohackingowe, harmonizujące i uspokajające. Niektóre w super obniżonych cenach. Wśród produktów na pewno warto wymienić flagowy suplement Alchemisty: Psyche&Soma .

W strefie przy barze będzie można napić się domowego zakwasu, zjeść arbuza lub jabłko, napić się dobrej i chłodnej wody mineralnej. W strefie będą też dostępne olejki CBD.

Obok produktów będzie tam dużo dobrej wiedzy, bo wielu wykładowców po swoich oficjalnych prelekcjach i warsztatach przyjdzie do strefy alchemisty aby tam kontynuować zajęcia z osobami, które chcą wiedzą w danym temacie pogłębić. Już zapowiedziała się tam. Prof. B. Muszyńska z opowieściami o grzybach, a także Aleksandra Kozera, która opowie więcej nt edukacji wczesnodziecięcej, a także o swoim projekcie „wioski” .

W strefie wystąpi też Jadwiga Naira, a obok wykładu dotyczącego naturalnego budownictwa Marcin Kacprzyk zaprezentuje cegły konopne, z których wspólnie będziemy budować ścianę.

Sprawdź już teraz ofertę sklepu Alchemista

Dołącz do nas! Kup bilet