• Curasana

  Temat: ICARO - healing jungle music

  Jarosław (Metsa Yoi) od wielu lat podróżuje do Ameryki Południowej, Azji oraz krajów Europy Zachodniej zgłębiając starożytne techniki uzdrawiania stosowane na całym świecie. W dżungli przeszedł tradycyjne diety z roślinami nazywanymi przez tamtejszych szamanów, jako „plantas maestras”.

  Jego autorskie terapie opierają się głównie na pracy z dźwiękiem, medytacji i wykorzystaniu fenomenu neuroplastyczności mózgu w procesie uzdrawiania. W pracy wykorzystuje pieśni Icaro, instrumenty strunowe (gitarę, charango) oraz etniczne (misy, gongi, koshi, surbahar, bębny, djembe, didgeridoo, chacapy). Jest autorem wielu artykułów o tematyce ezoterycznej, uzdrawiania i samorozwoju. Maluje obrazy, komponuje muzykę i pisze teksty piosenek.

  Karolina (Inin Yaka) posiada wykształcenie muzyczno-terapeutyczne. W 2005 roku ukończyła szkołę muzyczną, a w kolejnych latach kontynuowała naukę z zakresu bioenergoterapii i leczenia dźwiękiem. Uczestniczyła w ceremoniach i naukach z szamanami tradycji Quechua i Shipibo Conibo. Prowadzi terapie oparte na wykorzystaniu kamertonów, śpiewa icaro oraz gra na instrumentach etnicznych. Więcej informacji znajdziecie na www.curasana.pl

   

  „Nasza muzyka to zwieńczenie wielu lat podróży i pracy z przedstawicielami starożytnych kultur. Mantry i pieśni uzdrawiające „icaro” to przekaz najwyższej wibracji serca, nazywany w wielu tradycjach świętą medycyną”.

  Join us! Buy ticket