• Curasana

  Temat: uzdrawiająca muzyka dżungli

  O koncercie:

  Zagramy i zaśpiewamy kilka pieśni uzdrawiających, podnoszących WIBRACJE oraz icaro przywołujący plemiona amazońskiej dżungli i słowiańskie utwory w języku polskim. Gramy na instrumentach etnicznych, charango, flety, monochord, harfa, bębny oraz gitary.

   

  Skład zespołu: Jarosław Kordys, Karolina Kordys, Dariusz Kaliszuk

  Jarosław Kordys

  Artysta sztuki uzdrawiających pieśni, terapii opartych na pracy z dźwiękiem, medytacji i wykorzystaniu fenomenu neuroplastyczności w procesie samouzdrawiania. Od 2013 roku prowadzi warsztaty, konsultacje grupowe oraz indywidualne. W pracy wykorzystuje pieśni icaro, instrumenty strunowe (gitarę, peruwiańskie charango) oraz etniczne (misy, gongi, koshi, surbahar, flety szamańskie, bębny, djembe, didgeridoo, chacapy). Jest twórcą projektów muzycznych AyaCieKocham i CuraSana, a także autorem blogów i artykułów o tematyce samouzdrawiania. Maluje obrazy, komponuje muzykę i pisze teksty piosenek.

  jarosław kordys

   

  Karolina Kordys

  Posiada wykształcenie muzyczno-terapeutyczne. W 2005 roku ukończyła szkołę muzyczną, a w kolejnych latach kontynuowała naukę z zakresu bioenergoterapii i leczenia dźwiękiem (muzykoterapii dogłębnej komórkowej). Podczas podróży do Amazonii otrzymała od starszyzny Shipibo imię tłumaczone jako “Radosna”. Pracowała również z plemionami Kechua, a tradycyjne pieśni poznała u boku uzdrowicieli, artystów: Don Jose Campos, Herberta Quinteros i Tito La Rosa. Prowadzi terapie oparte na wykorzystaniu kamertonów anielskich, C-dur, OT64 i mineralnych, śpiewa i gra na instrumentach wielu instrumentach, w tym głównie etnicznych. Wykonuje sesje z użyciem królewskiej harfy anielskiej. Obecnie maluje obrazy, tworzy muzykę i rękodzieła indiańskie.

  karolina kordys

  Dariusz Kaliszuk

  Jest z wykształcenia perkusistą, nauczycielem, prowadzi zajęcia ze studentami, gra w kilku projektach muzycznych. Jego pasją jest tworzenie muzyki, jako członek naszego zespołu “CuraSana” od kilku lat zajmuje się masteringiem, mixem i aranżacją utworów.

  FB:  https://www.facebook.com/CurasanaUzdrawiajacaMuzyka/,

  WWW:   https://curasana.pl/,

  YOUTUBE:  https://www.youtube.com/channel/UC5jC7A44qzDn3Sj2vBUpjrg?view_as=subscriber

  INSTAGRAM: https://www.instagram.com/curasana.pl/,

  BLOG:  https://curasana.pl/blog/

  SKLEP: http://sklep.curasana.pl/pl/

  Dołącz do nas! Kup bilet