Freya Wolna

Temat: Tantra: Taniec Energii i świadomości

Podczas tego warsztatu dowiesz się:

Jakie są podstawowe zasady podejścia tantrycznego? Jak możemy uzdrowić nasze poczucie izolacji? I znaleźć więcej połączenia? Jak mogę pozwolić sobie żyć naprawdę, jak mogę być coraz bardziej obecna/y? Kim jestem pod powierzchnią wyuczonych społecznych masek? Jak tworzyć swoją rzeczywistość i jak ją przekształcać?

Tantra odpowiada na te pytania, nie odrzucając ciała ani nie zaprzeczając zmysłom, lecz celebrując je. Celebracja, przyjemność, ekstaza i rozkosz pozwalają nam na bezpośrednie doświadczanie świętości ciała i życia (Sat Chit Ananda).

Tantra pozwala nam na życie bez lęku, bez przywiązywania się, ale z zaangażowaniem i intensywnością.  W Tantrze, prawda nie ma „jedynej” Prawdy. Prawda jest złożona, płynąca, relatywna. Postrzegamy ją jako związek, lub jako taniec: taniec pomiędzy energią i świadomością.
Energia, albo Shakti, siła kobiecości, wszystko co zmienne: nasze ciało, życie, emocje.  Świadomość lub Shiva, siła męskości to stałość i niezmienność,  uczy nas, by mieć cele, patrzeć w przyszłość, widzieć szerszy obraz – mieć swobodę puszczania. Żaden z tych opisów nie jest prawdą. Ale gdybyśmy przyjęli oba z nich jednocześnie, i przez to ogarnęli paradoks z pozoru przeciwieństw, moglibyśmy przekroczyć dualność i osiągnąć większe doświadczenie bycia. Jest to bezużyteczne jako ćwiczenie intelektualne, ale wyzwalające jako doświadczenie egzystencjalne.

Spotkanie warsztatowe, oddech, uważność, taniec, medytacje.

Podczas tego warsztatu dowiesz się:

Jakie są podstawowe zasady podejścia tantrycznego? Jak możemy uzdrowić nasze poczucie izolacji? I znaleźć więcej połączenia? Jak mogę pozwolić sobie żyć naprawdę, jak mogę być coraz bardziej obecna/y? Kim jestem pod powierzchnią wyuczonych społecznych masek? Jak tworzyć swoją rzeczywistość i jak ją przekształcać?

O prowadzącej:

Międzynarodowa nauczycielka Tantry i masażu tantrycznego oraz trenerka biznesu  z ponad 16 letnim doświadczeniem, certyfikowana facylitatorka medytacji Osho, oraz trenerka w szkole Johna Hawkena, Shachara Caspi oraz Santoshi. Praktyk pracy z ciałem oraz oddechem. W swojej pracy skupia się na uzdrawianiu relacji intymnych i seksualności.

Prowadzi certyfikowane treningi masażu tantrycznego, w Posce Czechach i Izraelu, warsztaty tantryczne Master Lover, kręgi kobiet, ceremonie Ecstatic Cacao, medytacje Osho, udziela sesji masażu, coaching’u relacji intymnych. Freya łączy pasję, energię, głęboką szamańską mądrość, wnikliwość i uważność z intuicją, co czyni z Niej przewodniczkę, uzdrowicielkę, tantryczną dakinię z zamiłowaniem do życia oraz transformacji innych. Wieloletnie doświadczenie szkoleniowe, dało Jej gruntowne podstawy do profesjonalnego podejścia i etycznego nauczania oraz trzymania energii grupy nawet bardzo wielu uczestników.

Jej intuicja, umiejętność słuchania, reagowania na potrzeby uczestników, wrażliwość na ich trudności oraz traumy, stwarza przestrzeń do odkrywania i zgłębiania siebie. Podczas swoich warsztatów słucha uważnie nie tylko słów, ale także wczuwa się w energię poszczególnych osób, jak i całej grupy. Używając elementów Psychologii Procesu, towarzyszy uczestnikom w trudnościach, progach i olśnieniach, wspierając w smutku oraz radości, prowadząc do odkrywania przez nich Ich własnej prawdy. Zawsze dostosowuje program warsztatów do indywidualnych i zbiorowych potrzeb uczestników. Jej silna obecność, intuicyjne podejście oraz charyzmatyczny głos sprawiają, że Jej treningi są naprawdę wyjątkowym doświadczeniem.

Dołącz do nas! Kup bilet