Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Anna Muchnicka i Vojto Monteur

Temat: Medytacje Wschodu z muzyką ambient

Podczas spotkania na Festiwalu:

Anna Muchnicka i Vojto Monteur połączyli swoje pasje – medytację z muzyką ambient. Zimą 2019/2020 stworzyli album muzyki i medytacji Wschodu, dla wszystkich którzy potrzebują ukoić cierpienie – fizyczne i psychiczne. Na koncercie przedstawią Wam dwie medytacje z tego albumu: tybetańską medytację karmienia demonów oraz buddyjską medytacja metta loving kindness.

Koncert medytacja jest drogą do przebudzenia współczującego serca poprzez manifestację żeńskiego aspektu Buddy, czyli współczucia. Pozwoli uspokoić umysł i wejść w przestrzeń najbardziej dla nas naturalną – przestrzeń wibracji serca – wdzięczności i współczucia. Pozwala ona spotkać się ze sobą w człowieczeństwie z miłością i życzliwością, zaakceptować wszystkie niechciane aspekty siebie.

Medytacja nie jest tylko dla nas. Jest aktem miłości i dobroci dla całej planety.

Gdy w medytacji serca spotykają się dwie osoby, między nimi panuje pokój i tkają nową rzeczywistość.
Gdy spotkamy się na koncercie medytacyjnym tłumnie, stworzymy wielką falę miłującej dobroci, która podniesie wibracje na całej Ziemi. Dotrze do wszystkich cierpiących i trwale zmieni naszą świadomość kolektywną.

O prowadzących:

Anna Muchnicka – nauczycielka jogi i medytacji kundalini 3HO Foundation Yogi Bhajan, buddyjskiej medytacji Metta Loving Kindness i Vipassana oraz metafizycznego tekstu Kurs Cudów.

Ostatnie osiem lat spędziła w Azji Południowo-Wschodniej, gdzie szkoli Birmańczyków w biznesie i uczy się od wielkich mistrzów w Tajlandii i Mjanmie technik medytacyjnych, jogi i filozofii Wschodu. Jest studentką Sayadaw profesora Nodhinanny, dziekana Uniwersytetu Theravada w Rangunie, w Mjanmie i Nguyen Tien Nghia sędziwej Mistrzyni jogi kundalini z Wietnamu.
Od lat dzieli się z ludźmi filozofią i technikami Wschodu, które praktykuje na co dzień. Prelegentka TEDxPoznań. Opowiadała o tym, do czego doprowadziła ją kultura osiągania celów i o korzyściach płynących z medytacji w szybko rozwijającym się społeczeństwie:

W wywiadzie dla One Energy  mówi o zmianach w jej życiu po długoletniej praktyce medytacji Metta Loving Kindness.

www.annamuchnicka.pl
www.yoganaka.pl
facebook.com/AnnaMuchnicka/
instagram.com/annamuchnicka_medytacja/
https://bit.ly/2HSsZSE

 

Vojto Monteur – gitarzysta, producent muzyczny, kompozytor. Muzyka elektroniczna i łączenie jej z akustycznymi instrumentami, ambientowe pejzaże, tajemnicze przydźwięki i elektroakustyczne eksperymenty to charakterystyczne elementy jego twórczości.
Jego solowy album pt. „glow / ambient works” szczególnie doceniła publiczność Japonii, gdzie odbył trasę jesienią 2019. Na wiosnę 2020 planowana jest premiera albumu koncertowego z tej trasy.

Nowoczesne elektroniczne i gitarowe brzmienie Vojto Monteur współtworzyły niezwykły projekt Symphosphere, do którego zaprosił go Leszek Możdżer. Razem z nominowaną do Grammy amerykańską saksofonistką Tią Fuller, szwedzkim kontrabasistą Larsem Danielssonem i Orkiestrą Santander odbyli trasę koncertową w październiku 2019 roku.

www.vojtomonteur.com/
www.facebook.com/vojtomonteurmusic/
www.instagram.com/vojto_monteur/
www.youtube.com/user/VojtoMonteur

 

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet