Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Anna Muchnicka i Vojto Monteur

Temat: Koncert Medytacyjny Metta Loving Kindness i Vipassana

Anna Muchnicka poprowadzi Was w codzienną praktykę birmańskiej Vipassana w tradycji Mahasi i Metta Loving Kindness. Intencją tego spotkania jest pomóc medytującym wprowadzić do życia medytację bez medytowania. Medytację jako stan bycia.

Razem z Vojto Monteur połączyli techniki duchowe z muzyką, bo zauważyli, że naturalnie kojące dźwięki pomagają ludziom na początku  drogi wejść w stan równowagi potrzebny do medytacji. Na koncercie przechodzimy grupowo przez głębokie praktyki medytacyjne, które zwalniają wewnętrznego krytyka i uwalniają ogromne pokłady miłości bezwarunkowej.

Notka biograficzna:

Anna Muchnicka nauczycielka medytacji w tradycji buddyjskiej Metta Loving Kindness i vipassana. Ostatnią dekadę spędziła w Birmie i Tajlandii ucząc się u swoich Mistrzów, m.in. Seyadaw Profesora Nodhinnana na Uniwersytecie Theravada w Rangunie.

http://www.annamuchnicka.pl
https://www.facebook.com/AnnaMuchnicka/
https://www.instagram.com/medytacjakundalini/

Vojto Monteur producent muzyczny, kompozytor, gitarzysta. Współtworzył takie zespoły, jak Miloopa, E.A.B.S, członek międzynarodowych składów: Paderewski Orchestra i Symphonsphere Leszka Możdzera i Piotr Rachoń Quartet.

http://www.vojtomonteur.com/
https://www.facebook.com/vojtomonteurmusic/
https://www.instagram.com/vojto_monteur/
https://www.youtube.com/user/VojtoMonteur

Dołącz do nas! Kup bilet