Wyprawa na Filipiny, centrum światowego uzdrawiania, przyniosła nam głębokie zrozumienie istoty uzdrawiania duchowego. Filipińczycy żyją blisko duchów natury, komunikują się z nimi, mają też dużo dystansu do świata materialnego. Prawdopodobnie to jest główna przyczyna ich niezwykłych zdolności uzdrawiania, włącznie z darem dokonywania bezkrwawych operacji parapsychicznych.

Najwybitniejsi uzdrowiciele są jednogłośnie zgodni, że to Bóg uzdrawia, a oni są jedynie medium przepływu wyższej uzdrawiającej mocy.

Oznacza to, że duchowość osoby zajmującej się uzdrawianiem ma fundamentalne znaczenie.

Uzdrawianie duchowe

Nawiązanie kontaktu z wymiarem duchowym i zaufanie do prowadzenia płynącego z góry, pozwala na całkowitą zmianę paradygmatu. Możliwe staje się otworzenie i zamknięcie ludzkiego ciała bez bólu i bez śladu wykonania zabiegu, wyrwanie zęba bez znieczulenia, natychmiastowe usunięcie guza, torbieli, mięśniaka, a nawet nowotworu, czy też połączenie złamanej kości. Nie da się wytłumaczyć tych zjawisk na gruncie współczesnej nauki, dlatego nazywane są cudami.

Jaime Licauco, najwybitniejszy badacz zjawisk paranormalnych i uzdrawiania duchowego, w swojej książce „Magicy Boga” przypomina słowa Chrystusa „cokolwiek ja czynię, wy też będziecie mogli i o wiele więcej”. Jesteśmy więc świadkami dynamicznego odkrywania i rozwoju zdolności psychicznych człowieka, a uzdrawianie duchowe staje się coraz bardziej powszechne.

Fundamentem jest gotowość służenia ludziom i wiara w pomoc płynącą „z wyższego wymiaru”. Ogromne znaczenie ma również wiara w uzdrowienie płynąca od pacjenta. Ich połączenie otwiera portal kwantowych możliwości scenariuszy równoległych.

Jednym z nich jest natychmiastowe nieistnienie choroby.

Jeśli podświadomość uwierzy w tę wersję rzeczywistości, jest w stanie natychmiast dostosować komórki, tkanki i całe organy do zamanifestowania się w nowej rzeczywistości. Czasami trzeba nieco czasu, na powrót do całkowitego zdrowia, a czasem trzeba kilku sesji – zwłaszcza jeśli w jednym miejscu skumulowanych jest wiele przyczyn dolegliwości.

Pytanie o przyczyny choroby/bólu

Najtrudniejszym zagadnieniem jest zrozumienie, dlaczego ludzie w ogóle chorują, dlaczego wybierają chorobę i cierpienie. Na poziomie świadomego umysłu każdy powie, że to nieprawda. Jednak, gdy pytamy podświadomość kobiety nie mogącej zajść w ciążę – czy chcesz mieć dziecko, odpowiedź brzmi nie. Jeśli zapytamy kogoś, kto nie może znaleźć sobie towarzysza życia – czy wolno ci być w związku, jej podświadomość również odpowie, że nie. Gdy pytamy o przyczyny bólu, często okazuje się, że są to wspomnienia bólu fizycznego z wcześniejszego życia, traumy emocjonalne naszych przodków, albo życie w niezgodzie ze sobą w tym życiu. Potrafimy uwalniać te przyczyny, a cudowne efekty naszej pracy nie przestają zadziwiać nawet nas – samych uzdrowicieli.

Terapia natychmiastowa

Terapia duchowa jest wyobrażeniowa, a przez to natychmiastowa. W większości przypadków efekty widzimy już po jednej sesji. Nie ma efektów ubocznych, bo jeśli wyobrazimy sobie, że uwalniamy energię rany, której nie było, albo odłączamy podłączenie energetyczne, którego nie ma – nic negatywnego się nie dzieje. W pracy uzdrowiciela potrzebne jest tylko zaufanie do samego siebie i do prowadzenia przez opiekunów duchowych.

Kod Emocji

Wyjaśnijmy, że prowadzimy dwa równoległe przedsięwzięcia. W KodEmocji.pl prowadzimy działalność szkoleniową, a w Atmaia.pl prowadzimy terapie uzdrawiania duchowego. Atma znaczy dusza – wiemy, że prawdziwe uzdrawianie odbywa się na jej poziomie. W atmaia.pl uważnie śledzimy najlepsze techniki uzdrawiania i adaptujemy je w naszej praktyce. Fundamentem naszej pracy pozostaje Kod Emocji i Kod Ciała Dr. Nelsona, który zasługuje na nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny 😊 metoda, której może nauczyć się dosłownie każdy. Zauważyliśmy jednak, jak cudownie można połączyć metody Nelsona z totalną biologią, albo z uwolnieniem traumatycznych zdarzeń z wcześniejszych inkarnacji.

Autorska metoda

Opracowaliśmy własną metodę zmiany emocjonalnego obrazu tych traum i wyjścia z ich przestrzeni. Potrafimy wykazać, że ich uwolnienie jest ostateczne i przestaje determinować nasze zdrowie i samopoczucie. Idąc za Filipińskimi uzdrowicielami wprowadziliśmy protokół rozmowy z ciałem, a jednocześnie harmonizujemy relacje poprzez medytację hawajskiego Ho’o pono pono. Dzielimy się tymi odkryciami i uczymy jak z nich praktycznie korzystać na naszych szkoleniach w KodEmocji.pl.

Uzdrawianie duchowe wymaga świadomego kierowania się w stronę miłości, współczucia i akceptacji. Niezwykłym narzędziem naszej pracy jest też wdzięczność.

Wszystko to prowadzi nas do bardzo szybkiego rozwoju świadomości, odczuwania wewnętrznego spokoju i odnalezienia miejsca dla siebie w swoim życiu. W niezauważalny sposób życie nabiera sensu i harmonii, jesteśmy bardziej wyrozumiali, a wszechświat jest dla nas bardziej szczodry. Uzdrawianie duchowe jest więc zaskakującą metodą rozwoju wewnętrznego. Nie jest to droga nudna, nie wymaga wyrzeczeń. Wręcz przeciwnie – jest dynamiczna, obfituje w radość niesienia pomocy innym, doświadczanie swojej niezwykłości i obcowanie z najpiękniejszą, boską cząstką naszego istnienia.

 

Autorzy i prelegenci Festiwalu Wibracje

Kod emocjiMarta Kuśpit – jestem terapeutką holistyczną. Specjalizuję się w pracy z podświadomością na poziomie emocji i przekonań. Połączyłam Kod emocji oraz Kod ciała z moją intuicją, co pomaga mi precyzyjnie odnajdywać źródło problemów i dolegliwości w ciele. Rozwiązuję problemy powiązane z konfliktami życiowymi, nadwagą i dolegliwości psychosomatyczne. Pracuję z kobietami nad wzmocnieniem
wiary w siebie, uwolnieniem lęku, poradzeniem sobie z emocjami. Prowadzę opracowany przez siebie Coaching duchowy dla kobiet.

Autorski program transformujący i wspierający kobiety w przypomnieniu sobie swojej wewnętrznej mocy: https://kodemocji.pl/coaching-kobiet/

Darek Chwiejczak – jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego, twórcą medytacji uwalniających emocje. Jestem entuzjastą i ekspertem kinezjologii, ukończyłem kursy Dr. Sheldona Deala. Mam doświadczenie w zarządzaniu – prowadzę sesje uwalniania emocji związanych z biznesem i pieniędzmi. Specjalizuję się w łagodzeniu przewlekłych dolegliwości bólowych, uwalnianiu alergii, wzmacnianiu odporności oraz przywracaniu równowagi po stracie, rozstaniach i trudnych doświadczeniach, w tym PSTD.

https://kodemocji.pl/

 

Podczas Festiwalu poprowadzą dwa warsztaty, sprawdź program:

Program