Art of Healing – to targi i konferencja dla pasjonatów zdrowego życia. 2 edycja odbędzie się 19-20 września 2020 r., w warszawskim Koneserze.

Dla pasjonatów zdrowego życia

Czeka Cię 2 dni eksperckich wykładów, ponad 100 wystawców, strefa healing/zabiegowa, strefa zdrowego jedzenia i relaksu.

Misją wydarzenia jest prezentowanie całego spektrum naturalnych metod dbania o zdrowie, podnoszenia witalności, poziomu energii zarówno ciała, jak i ducha.

„Na zdrowie patrzymy holistycznie. Wyznajemy zasadę brania odpowiedzialności za swoją kondycję. Pokazujemy, gdzie spotyka się starożytna wiedza z nowoczesnymi technologiami. Promujemy twierdzenie i pokazujemy sposoby na utrzymywanie swojego ciała oraz umysłu w permanentnej, doskonałej kondycji bez obaw o choroby i bez zadyszki”

– piszą organizatorzy.

Art of Healing to definicja zdrowia

Obszary tematyczne: medycyna naturalna, suplementacja, slow life, eco lifestyle, fitoterapia, urządzeniami medycyny XXI, rozwój świadomości, psychologia, medytacja, enteogeny.

Targi AOH to ponad 100 wystawców z produktami prozdrowotnymi, naturalnymi i ekologicznymi kosmetykami, żywnością, odzieżą; suplementami, ziołami, urządzeniami medycyny XXI, Biorezonansem, Biofeedbackiem, SCIO, wydawnictwami i czasopismami dot. zdrowia i rozwoju, świadomości i psychologii.

Część konferencyjna i warsztatowa to ponad 30 godzin wykładów i warsztatów z mentorami, terapeutami, naturopatami o ogólnopolskiej sławie. Tematami są m.in. dieta dla mózgu, długowieczność, epigenetyka, mikrobiota

art of healing konferencja

jelitowa, anti aging, psychobiologia, pogłębianie świadomości, zastosowanie psychodelików w terapii, konopie w medycynie, ekologiczny dom, mindfulness i techniki relaksacyjne, uzdrawianie poprzez ruch.

W części targowej znajdzie się strefa healing: konsultacji i zabiegów, w której poznasz działanie wielu urządzeń terapeutycznych na własnej skórze np. Bemer, sprezentujesz sobie masaż, czy porozmawiasz ze specjalistami medycyny chińskiej, zielarzami, psychodietetykami.

Przestrzeń targowa to także strefa relaksu, zachęcająca do siebie zapachami zdrowego jedzenia i aromatycznej kawy. Znajdziesz tu wygodne pufy, leżaki i mini wystawę sztuki.

 

 

Program wydarzenia i bilety: healing.com.pl

 

art of healing

Dołącz do wydarzenia na Facebook.