• Marta Duszyńska

  Temat: Ustawienia systemowe Berta Hellingera

  Zapraszam na warsztat ustawień systemowych, na którym zapoznasz się z podstawowymi założeniami metody Berta Hellingera w TEORII I PRAKTYCE.

   

  Metoda ustawień systemowych to praca z nieświadomością, energią i międzypokoleniowymi wzorcami, to potężne narzędzie wglądu i zmiany dla tych, którzy chcą spojrzeć na swoje trudności na głębszym poziomie, uwzględniającym historię rodziny i siłę relacji między jej członkami. Często już jedno ustawienie wystarczy, żeby poczuć znaczące zmiany w swoim życiu.

  Nasz problem (np. emocjonalny, zdrowotny, finansowy) to zapalona lampka alarmowa – wskazuje na to, że coś lub ktoś domaga się uwagi. Często chodzi o historie czyichś krzywd, nieszczęśliwych miłości lub zapomnienia.

  Największym fenomenem ustawień systemowych jest działanie tzw. WIEDZĄCEGO POLA, dzięki któremu zupełnie obcy sobie ludzie wybrani do reprezentowania nas czy członków naszej rodziny zaczynają się czuć tak jak osoby, które reprezentują. I właśnie dostęp do tego, co normalnie nam umyka, co często ukryte, czego świadomie nie postrzegamy, daje nam możliwość dotarcia do sedna problemu.
  Kiedy klient zgłasza problem, ustawiający „czytając” język ustawień, czyli przede wszystkim ruchy, doznania cielesne oraz emocje reprezentantów, idzie jak po nitce do kłębka do źródła problemu. Kiedy ukazuje się rozwiązanie, wszyscy czują się odciążeni. To, co dotychczas stanowiło obciążenie lub blokadę, zaczyna nas zasilać. Problem przestaje być potrzebny i może ustąpić. Misja problemu została wypełniona.

  O prowadzącej:

  Jestem certyfikowaną Terapeutką Ustawień Systemowych wg metody Berta Hellingera. Ustawień rodzinnych uczyłam się od samego Berta Hellingera, ale też Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Heiko Hinrichsa i Andrei Drohli.

  Ukończyłam również Studium Psychologii Procesu i jestem studentką Szkoły Psychoterapii w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces, którego twórcą jest Arnold Mindell.

  Metodą ustawień systemowych pracuję indywidualnie oraz grupowo – prowadzę warsztaty ustawień systemowych w Warszawie oraz Łodzi.

  Jestem autorką wielu tekstów o tematyce życiowo-terapeutycznej, które udostępniam na moim fanpage’u na Facebook’u.

  Jeśli chodzi o wykształcenie to ukończyłam Stosunki Międzynarodowe oraz Mechanikę i Budowę Maszyn. Dotychczas mieszkałam i pracowałam na różnych stanowiskach w Polsce i za granicą (UK, Hiszpania, USA-CA) i jestem przekonana, że każdy dzień i każde doświadczenie przygotowywało mnie do tej pracy, którą teraz wykonuję.

  Dziś mogę powiedzieć, że nasz Świat jest niezwykły, jest „tajemnicą nad tajemnicami”, że ma wiele poziomów, że „są rzeczy na niebie i na ziemi, o których nie śniło się naszym filozofom”, że najważniejsza jest Miłość do samego siebie, głęboka Zgoda na rzeczy takimi, jakimi są i odnalezienie Ścieżki Serca. Wiem też, że to wszystko jest możliwe, ale wymaga podjęcia prawdziwej decyzji i wzięcia odpowiedzialności za swój rozwój i swoje życie.

  Jeśli chcesz wejść w żywy kontakt z pełnią własnej natury, zapraszam.

  Marta Duszyńska – córka, kobieta, żona, mama

  Dołącz do nas! Kup bilet