• Maria Białecka

  Temat: Hatha joga

  Hatha joga to system ćwiczeń obejmujący pracę z ciałem, umysłem oraz oddechem, który łączy te elementy. Poprzez ćwiczenia fizyczne – asany budujemy siłę, elastyczność, wytrwałość. Pomaga osiągnąć równowagę oraz harmonię zewnętrzną jak również wewnętrzną. Poprzez utrzymanie koncentracji na ciele i jego ruchu, pozwalamy, by umysł odpoczął. Praktyka zakończona jest głęboką relaksacją, daje uczucie witalności, regeneracji oraz spokoju.

  Podczas warsztatu motywem przewodnim będzie uziemienie. Głównym puntem naszej uważności będą stopy jako nasz fundament. Będziemy je mobilizować, uelastyczniać, a także badać ich wpływ na naszą stabilność i połączenie z Ziemią.

   

  O prowadzącej:

  Pasjonatka pracy z ciałem w różnorodnych postaciach. Nauczycielka jogi i pilatesu z ponad 10-letnią praktyką. Praktykantka terapii Bowena. Założycielka studia jogi i pilatesu Moc Oddechu. Praktykuje oraz prowadzi zajęcia z hatha jogi, Yin jogi, a także jogi Nidry.

  Fundamentem wszystkich prowadzonych przez Marię zajęć jest pogłębianie świadomości ciała oraz świadomej obecności w ciele.

  Dołącz do nas! Kup bilet