dr Ina Kubas

Temat: Jak mieć energię przez cały dzień? Medycyna chińska

Czy rano jest Ci ciężko wstać z łóżka? Czy potrzebujesz filiżankę kawy, aby się rozbudzić? A może po obiedzie często dopada Cię zmęczenie? Prawdopodobnie brakuje Ci energii Qi, która według Medycyny Chińskiej jest miarą naszej witalności.

Medycyna Chińska jest nauką o zarządzaniu zdrowiem i prowadzeniu harmonijnego życia: wykorzystywaniu potencjału przyrody dla własnych potrzeb, zarządzaniu własną energią, świadomym odżywianiu, oczyszczaniu organizmu, odpowiednim ruchu, miłości i seksualności, pracy z emocjami itd.

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby poznać zasady, dzięki którym nabiorą mocy i będą mieć energię przez cały dzień!

Opowiem o tym jak zarządzać swoją energią (oraz jak chronić się od innych negatywnych energii) i podam wskazówki dotyczące codziennych czynności: co i jak zjeść, jaka pora jest najlepsza na aktywność fizyczną, dlaczego mężczyźni powinni zadbać o ograniczenie wytrysków? Będą także przepisy na smaczne i proste potrawy dodające energii, krótkie ćwiczenia QiGong a nawet kilka trików na rozbudzenie i doenergetyzowanie się w ciągu dnia.

Będzie przyjemnie, nieco orientalnie, inspirująco…

Zapraszam z Serca.

O prowadzącej:

Jestem doktorem nauk chemicznych w zakresie chemii medycznej. Z wyróżnieniem ukończyłam Śląską Akademię Akupunktury w Katowicach, gdzie studiowałam Tradycyjną Medycynę Chińską. Studiowałam także Naturopatię w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, gdzie później zostałam wykładowcą. Wykształcenie w dziedzinie Medycyny Chińskiej zdobywałam u wybitnych praktyków z Chin, Francji, Izraela, Holandii, Australii, Polski. Wciąż poszerzam swoją wiedzę i doskonalę warsztat terapeutyczny.

Popularyzuję świadome życie w zdrowiu poprzez wykłady i warsztaty na temat Medycyny Chińskiej od strony praktycznej. We Wrocławiu prowadzę swój gabinet.

Specjalizuję się w akupunkturze i dietetyce leczniczej. W terapii pacjentów stosuję zarówno holistyczne, jak i indywidualne podejście, stosując zróżnicowane metody diagnostyczne i uzdrawiające.

Prywatnie jestem mamą 3-letniej Poli. Gotuję według pięciu przemian, ćwiczę QiGong i jogę, tańczę, śpiewam i gram na instrumentach. Od kilku lat poszerzam swoją świadomość o stany swobodnego bycia w sobie i w przestrzeni. Podążając Ścieżką Serca rozumiem siebie, ludzi, relacje i prawa jakimi rządzi się świat. Zarówno ja, jak i moi bliscy, odczuwają dzięki temu dobrostan…

 

Dołącz do nas! Kup bilet