Sprzedaż biletów kończy się za

Empatyczny Namiot Zen Coachingu

Temat:

Miejsce, gdzie to co żywe w Tobie, znajdzie przestrzeń na transformację i integrację.

Grupa certyfikowanych Coachów Zen Coachingu zaprasza na bezpłatne 30 minutowe sesje Zen Coachingu, oparte na empatycznym słuchaniu – otwartej przestrzeni, bez osądzania za to z transformującą ciekawością i akceptującą obecnością.  Zen Coaching to oparte na sercu podejście do coachingu gdzie zadajemy pełne mocy pytania, które pomagają nam wejść głębiej w doświadczanie chwili obecnej. W ten sposób powracamy z każdą chwilą do tego, kim jesteśmy naprawdę, do naszej prawdziwej natury w Obecności.

Zapraszamy i Ciebie do doświadczenia siebie i tego co jest, by transformować, wracać do zasobów i wzrastać jeszcze bardziej!

 

O Zen Coachingu przeczytasz więcej na: www.zencoachingpolska.pl

Jeśli masz pytania o namiot, zadzwoń: 606 586 034 Marta Ozenu, koordynatorka namiotu

EMPATYCZNY NAMIOT ZEN COACHINGU

zaprasza-MY na bezpłatne 30 minutowe sesje Zen Coachingu

Przybądź by:

è Zgłębić konkretny temat lub wyzwanie w swoim życiu.

è Zanurzyć się głębiej w teraźniejszość.

è Zbliżyć się do swojego ciała i zaprzyjaźnić z umysłem.

è Poznać wspierające narzędzia Zen Coachingu.

Może podczas Festiwalu pojawia/-ły się różne emocje, uczucia, myśli, którym warto się przyjrzeć i rozpuścić, przetransformować.

 

Serdecznie zapraszamy Ciebie, z tym co jest ważne i żywe w Tobie!

 

Oferujemy 30-minutowe BEZPŁATNE sesje w duchu Zen Coachingu ze wsparciem poprzez empatyczne słuchanie w akceptujący i nieoceniający sposób oraz z mocnymi pytaniami.

Sesje prowadzą certyfikowani i doświadczeni Coache Zen Coachingu.

 

Możesz zapisać się na sesje na konkretny termin (na liście dostępnej w namiocie) bądź przyjść i od razu poeksplorować jeśli będzie wolny coach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w namiocie.

zen coaching

Czym jest Zen Coaching?

Zen Coaching pomaga odkryć na nowo, kim jesteśmy i za czym tęsknimy. Jego celem jest świadome, pełne sensu i radosne życie. Jako Coache oferujący sesje na Wibracjach, jesteśmy po treningu Zen Coachingu, który prowadzi do głębokich przemian wewnętrznych, wspiera proces samoakceptacji i wewnętrznego spokoju. Uczy pracy coacha, pozwala rozwijać się w dotychczasowym zawodzie, otwiera na kontakt z ludźmi. Po zakończeniu go, uczestnicy świadomie wspierają siebie i innych w samoodkrywaniu, zmianie i efektywności działania.

Dołącz do nas! Kup bilet