Wibracja Miłości

Temat: Ceremonia Dance & Sounds Medicine

„JEŚLI COKOLWIEK NA TYM ŚWIECIE MOŻE W KRÓTKIM CZASIE ODMIENIĆ SERCE CZŁOWIEKA TO JEST TO MUZYKA, ŚPIEW I TANIEC”

Jest to cudowny projekt, który powstał poprzez połączenie wiedzy, doświadczenia i różnorodnych praktyk rozwojowych czterech różnych osobowości. Ceremonia jest połączeniem tańca, śpiewu wibracyjnego, dźwięków instrumentów naturalnych, medytacji i oddechu z głęboką podróżą wgłąb siebie łączącą umysł, ciało i duszę. Jest to przede wszystkim doskonały i przyjemny proces podnoszenia wewnętrznej wibracji czyli po prostu naszej energii życiowej.

Dzięki naturalnym wibracjom głosu i instrumentów naturalnych pobudzamy każdą cząsteczkę naszego ciała. Na poziomie kwantowym wprowadzamy wibracje, które powodują dostrojenie energetyczne do odpowiednich częstotliwości naturalnych dla człowieka. Odpowiednie fale dźwiękowe wnikają głęboko w ciało powodując wibrację komórek co prowadzi do ich oczyszczania z toksyn, a następnie do naenergetyzowania odnowionych komórek.

Przez codzienny stres twoja energia życiowa jest zakłócona, a poprzez odpowiednie częstotliwości możemy przywrócić pierwotną harmonię wewnętrzną. Wibracje mis i gongów oraz intonacja głosem wprowadzają komórki w stan naturalnej równowagi i likwidują dzięki temu wszystkie napięcia zarówno umysłowe, fizyczne i emocjonalne.

Ceremonia dźwięku i ruchu
To właśnie dźwięk i ruch ułatwia nam spotkanie i uzdrowienie blokad emocjonalnych, niekorzystnych wzorców, przekonań i wierzeń. Pomaga w przypadku braku równowagi emocjonalnej na tle której powstaje ponad 80% wszystkich chorób, a większość z nich jest wynikiem zaburzeń przepływu energii w organizmie. Często wystarczy jedynie udrożnić kanały, którymi płynie energia by zacząć jaśniej myśleć i móc cieszyć się zdrowiem, szczęściem i spokojem.

Dance & Sounds Medicine jest również procesem, w którym pozwalamy aby z naszego ciała i umysłu uwolnić ograniczenia, strach, żal, poczucie winy, napięcia, złość, smutek i zrobić miejsce na nowe wysokie wibracje naszej świadomości jak: radość, kreatywność, szczęście, spełnienie, akceptacja, błogość, miłość.

Śpiewamy, gramy, tańczymy …
Po to aby:

poprzez naturalną wysokość tonu głosu, muzykę instrumentów naturalnych i ruch ciała wprowadzić równowagę i harmonię na każdym poziomie wielowymiarowej istoty ludzkiej – fizycznym, emocjonalnym, eterycznym, mentalnym, duchowym
przez dudnienia różnicowe odpowiednich instrumentów utrzymywać w mózgu fale alfa, theta i delta rozbudzać kreatywność i intuicję.
przechodzić takie stany jak wizualizacja, marzenia, koncentracja, uspokojenie, relaksacja, rozluźnienie, odprężenie, obserwacja, trans, medytacja… i korzystanie z potęgi swojej intuicji, wyobraźni i autosugestii.
oczyszczać, harmonizować i pobudzać nasze centra energii
medytować, doświadczać i próbować różnych rodzajów medytacji
uzdrawiać myśli, słowa, oddech
rozluźnić ciało, uwolnić głos i dać sobie poczuć wszechogarniającą wolność bez skrępowania i wstydu
W trakcie i po ceremonii odczujesz ogromne zmiany, jeszcze przez około tydzień energia będzie mocno krążyć transformując i uzdrawiając umysł, ciało i duszę. W ciało wnikną nowe harmonijne energie, które spowodują metamorfozę komórkową. Nastąpi regulacja pracy gruczołów dokrewnych i równowaga hormonalna, a odpowiednie częstotliwości odnowią i uaktywnią DNA.

Wibracje i ruch mają ogromną moc rozluźniania i uwalniania blokad w ciele, które powstają w wyniku konfliktów w umyśle. Uświadomisz sobie niekorzystne programy i przekonania, oczyścisz i uwolnisz to co zbędne jednocześnie wzmacniając i wybierając to co korzystne.

Instrumenty naturalne, na których gramy:
gongi tybeteńskie, chiński gong fen, gong brazylijski, komplet czakralnych dźwiękowych mis kryształowych, zestaw dźwiękowych misy tybetańskich, tingsze, kije deszczowe, bęben oceaniczny, bębny szamańskie, bębny djembe, grzechotki, didgeridoo, shruti, kamertony anielskie, Zenko harmony, dzwonki Koshi 4 żywioły, kalimba, rury dźwiękowe, kamertony terapeutyczne.
Fizyczne zalety i korzyści z uczestnictwa:

podwyższa odporność organizmu na choroby i infekcje
harmonizuje poziom hormonów i pracę gruczołów dokrewnych
odtruwa organizm oczyszczając go ze szkodliwych substancji
pobudza pracę serca, poprawiając dokrwienie organizmu
stabilizuje ciśnienie
oczyszcza układ oddechowy
poprawia przemianę materii i wspomaga proces odchudzania
oczyszcza skórę i poprawia jej stan
pomaga przy schorzeniach reumatycznych
łagodzi bóle kostno-stawowe
wycisza i relaksuje ciało
pomaga przy bezsenności
pomaga w leczeniu wielu chorób
Psychiczne zalety uczestnictwa:

oczyszcza z negatywnych energii
daje wewnętrzny spokój i równowagę
zwiększa świadomość, intuicję i kreatywność
transformuje świadomość
wielowymiarowe poznanie siebie
otwiera na siebie, innych, przyrodę, cały świat
pozwala dostrzec nieświadome wzorce
pomaga w odnalezieniu celu i sensu życia
pomaga znaleźć wyjście z błędnych układów w których tkwimy
uwalnia nas od lęków i ograniczeń
pozwala dostrzec ukryty w sobie potencjał
pozwala uwierzyć w swoje możliwości
podnosi poziom energii życiowej
Co zabrać ze sobą na Ceremonię?
Zabierz wygodne ubranie, karimatę, koc do przykrycia, poduszkę medytacyjną, chusteczki do nosa, butelkę niegazowanej wody, owoce, warzywa, pieczywo i smakołyki na wspólny stół

Instrumenty wykorzystywane podczas Ceremonii
gongi tybeteńskie, chiński gong fen, gong brazylijski, komplet czakralnych dźwiękowych mis kryształowych, zestaw dźwiękowych misy tybetańskich, tingsze, kije deszczowe, bęben oceaniczny, bębny szamańskie, bębny djembe, grzechotki, didgeridoo, shruti, kamertony anielskie, Zenko harmony, dzwonki Koshi 4 żywioły, kalimba, rury dźwiękowe, kamertony terapeutyczne.
Kto prowadzi Ceremonie?
Ceremonie prowadzą Asia, Alek, Ewa, Sławek

Dołącz do nas! Kup bilet