Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Vibraciones de Amor

Temat: kolumbijsko-słowiańska podróż muzyczna

Vibraciones de Amor, z hiszpańskiego „wibracje miłości”, to serce ameryki połączone z sercem słowiańskim, to muzyczna rodzina, tworzona przez małżonków Filipa Ziółkowskiego (Polska) i Juanitę Peña (Kolumbia) wraz z zaproszonymi artystami z całego świata. W tym szczególnym czasie, z pomocą autorskiej muzyki dzielą się mocą uniwersalnej miłości, radości i braterstwa wszystkich narodów.

„Od 12 lat jesteśmy siewcami nowej świadomości, której uczyliśmy się i praktykowaliśmy według tradycji przodków Indian z Ameryki Łacińskiej. Śpiewamy o miłości, która wibruje w każdym świętym związku, śpiewamy o miłości uniwersalnej rodziny, która daje nam wsparcie i rozwój, śpiewamy o miłości do natury, matki ziemi, której jesteśmy częścią. Nasze pieśni to wibrujące modlitwy, dźwiękowe lekarstwa duszy, pochodzące z Kolumbijskiej dżungli, z pasma górskiego Andów, z dzikich rzek płynących do obu oceanów, od źródła do źródła. Śpiewamy, aby pamiętać, kim jesteśmy i dzielić się dobrą nowiną, zasiewając marzenia o Nowej Ziemi i uczestnicząc w ich realizacji”

Niechaj dźwięki Vibraciones de Amor zasieją ziarno miłości w waszych sercach.

O wykonawcach:

Juanita Peña pochodzi z Kolumbii i jest uzdrowicielką dźwięku, matką, profesjonalną piosenkarką oraz przewodniczką po tradycjach przodków Ameryki. Poświęciła swoje życie wyrażaniu swojej wizji świata poprzez pieśni i sztukę. Przez ostatnie lata badała wpływ muzyki na zdrowie i samopoczucie człowieka z perspektywy holistycznej i rytualnej, komponując z mężem własne utwory oraz towarzysząc kobietom i mężczyznom w otwieraniu ich uzdrawiającego i intuicyjnego głosu.

Filip Ziółkowski jest eksploratorem i pasjonatem życia, edukatorem, muzykiem, kompozytorem świadomych pieśni, i autorem książki „Przebudzenie na drodze” wydanej w 3 językach.  Po trzech latach podróżowania po świecie w poszukiwaniu samorealizacji odwiedza Kolumbię, gdzie poznaje Juanitę i postanawia połączyć dawne artystyczne pasje z rozwojem duchowym i nauczaniem, tworząc muzykę i pisząc książki inspirowane podróżami.

https://vibracionesamor.com

Soundcloud: https://soundcloud.com/vibracionesamor

Dołącz do nas! Kup bilet