Sprzedaż biletów kończy się za

Tone of Life

Temat: Sacred Sound Ceremony

Tomek Soltron Czartoryski i Abby DelSol od 8 lat wspólnie, a od ponad 20 lat indywidualnie, podróżują po świecie oferując niecodzienne doświadczenie koncertowe, polegające na kreowaniu dźwięków z użyciem instrumentów pochodzących z różnych miejsc i kultur naszej Ziemi. Używają oni specjalnie dla nich zrobionych potężnych Gongów Żywiołów do 150cm/60”. Odkryli, że jednym ze sposobów pozostania uważnym i połączonym z samym sobą jest Dźwięk i jego właściwości, które są uzdrawiające na wszystkich poziomach: umysłowym, emocjonalnym i fizycznym. Nazwali tę metodę, którą praktykują i dzielą się z innymi –  Sacred Sound Ceremony.

 

Żyjemy w czasach, gdzie społeczeństwo podporządkowane jest pewnym normom, zachowaniom, gdzie emocje są kontrolowane i tłumione. W społeczeństwie oczekiwań, które mówią nam, jak i gdzie mamy żyć, czy kim powinniśmy być.  Tracąc połączenie z marzeniami, kreatywnością i pełnią swojego potencjału. Odkryliśmy, że jednym ze sposobów pozostania uważnym i połączonym z samym sobą jest Dźwięk i jego właściwości, które są uzdrawiające na wszystkich poziomach: umysłowym, emocjonalnym i fizycznym. Nazwaliśmy tą metodę, którą praktykujemy i dzielimy się  nią z innymi-  Sacred Sound Ceremony.

Doświadczanie siebie to sztuka uważności, doprowadzającej nas do chwili obecnej, bez żadnych myśli czy osądów z przeszłości czy przyszłości.To łączenie słuchacza z oddechem ciała, fizycznym i emocjonalnym odczuwaniem w tej szczególnej chwili. Żyjąc w tym spolaryzowanym świecie jesteśmy stworzeni ze światła i cienia. Kiedy poznajemy te aspekty siebie, mamy możliwość życia w większej równowadze oraz utrzymania nas w harmonii z otaczającym nas światem. Każda dysfunkcja pochodzi od ekstremalnego dualizmu, w którym jedna ze stron jest odpychana i odrzucana. Nasze doświadczenie pokazuje nam, że osoby, które potrafią zaakceptować to co wyparte i odrzucone, poprzez tę uważną praktykę, są w stanie wprowadzić równowagę i neutralność w swoje życie. Na bardzo podstawowym poziomie praktyki te pomagają uwolnić stres i zrelaksować ciało, które samo w sobie już jest świetnym krokiem do łatwiejszego życia. Na głębszym poziomie zwiększa wewnętrzną siłę, motywację i kreatywność.

Biografia:

Tomek Soltron Czartoryski i Abby DelSol od 8 lat wspólnie, a od ponad 20 lat indywidualnie, podróżują po świecie oferując niecodzienne doświadczenie koncertowe, polegające na kreowaniu dźwięków z użyciem instrumentów pochodzących z różnych miejsc i kultur naszej Ziemi. Używają oni specjalnie dla nich zrobionych potężnych Gongów Żywiołów do 150cm/60”. Tomek i Abby kilkakrotnie odbyli trasy koncertowe po Europie, Ameryce Pd i Ameryce Pn, Azjii dzieląc się tym doświadczeniem z tysiącami ludzi na całym świecie.

Abby DelSol dojrzewała w rodzinie holistycznej, zajmującej się naturalnymi terapiami, budującej społeczność miasta El Bolson w Patagonii (Argentyna). W roku 2000 poprzez bęben, grzechotki i śpiew rozpoczęła swoją pracę z technikami szamańskimi, współpracując z ludźmi i pomagając im kontaktować się z ich sercem i potrzebami. Prekursor Gongu, od roku 2003 w Wielkiej Brytanii, Argentynie i wielu krajach Ameryki Pd. Obecnie nauczycielka MEM Jogi.

Tomek Soltron Czartoryski pracuje z Gongami oraz Archaicznymi Instrumentami od roku 2002.Swoją wiedzę na temat dźwięku zdobywał w Nepalu, Indiach oraz Ameryce Pd.  prowadząc wieloletnią praktykę, oferując swoje zajęcia na wszystkich kontynentach. Tom jest jednym z pionierów wprowadzania masażu dźwiękiem mis himalajskich, kąpieli w dźwiękach gongów oraz instrumentów archaicznych w wielu krajach. Tomek nagrał także 8 płyt, a pozycje takie jak Solfeggio Music Meditation mają kilkaset tysięcy wyświetleń na YouTube.

www.toneoflife.com

Dołącz do nas! Kup bilet