Sprzedaż biletów kończy się za

Tone of Life

Temat: Ceremonia Dźwięku

Czasami doświadczamy życia jako kakofonii i naszą Dharmą jest przyjęcie tej kakofonii. Znaleźć wdech i wydech , napięcie i rozluźnienie… Poprzez delikatną zachętę, pamiętamy o wszystkich naturalnych procesach łączenia się z samym sobą i robimy to poprzez dźwięk. Odkryliśmy, że jednym ze sposobów pozostania uważnym i połączonym ze sobą, jest Dźwięk i jego właściwości, które są wspierające na wszystkich poziomach: umysłowym, emocjonalnym i fizycznym

Doświadczanie siebie to sztuka uważności, doprowadzającej nas do chwili obecnej, bez żadnych myśli czy osądów z przeszłości czy przyszłości. To łączenie słuchacza z oddechem ciała, fizycznym i emocjonalnym odczuwaniem w tej szczególnej chwili. Wierzymy, że aby uwolnić fizyczne lub emocjonalne napięcie, musimy być tego świadomi, czuć je, akceptując jednocześnie nasze wcześniejsze doświadczenia i odczucia z nim związane. Żyjąc w tym spolaryzowanym świecie jesteśmy stworzeni ze światła i cienia. Kiedy poznajemy te aspekty siebie i przyjmujemy je, mamy możliwość życia w większej równowadze oraz w harmonii z otaczającym nas światem. Każda dysfunkcja pochodzi od ekstremalnego dualizmu, w którym jedna ze stron jest odpychana i odrzucana. Nasze doświadczenie pokazuje nam, że osoby, które potrafią zaakceptować to co wyparte i odrzucone, poprzez tę uważną praktykę, są w stanie wprowadzić równowagę i neutralność w swoje życie. Naturalną konsekwencją tego jest wzrost empatii dla siebie i otoczenia. Na bardzo podstawowym poziomie praktyki te pomagają uwolnić stres i zrelaksować ciało. Na głębszym poziomie zwiększają wewnętrzną siłę, motywację i kreatywność.

Tom i Abby używają w swoich sesjach gongów oraz wielu instrumentów archaicznych i nowoczesnych z różnych stron świata, są prekursorami “kąpiel dźwiękowych w gongu” oraz używania tych dźwięków do pracy terapeutycznej.

Dzielą się swoimi koncertami, ceremoniami oraz warsztatami od 20 lat w wielu krajach na całym świecie a wspólnie pracują ponad 11 lat, obecnie swój ośrodek warsztatowy prowadzą w Hiszpańskiej Andaluzji.

http://www.toneoflife.com

 

Dołącz do nas! Kup bilet