Renata Szewczyk

Temat: Jee Yoga - Joga rodzinna

Zajęcia jogi dla dzieci i rodziców prowadzone są w formie zabaw, często połączonych w bajki, okraszonych muzyką i plastyką.

Praktyka pozycji jogi odbywa się indywidualnie, w parach i w grupie, gdzie wykorzystywane są w ramach gier. Duże znaczenie odgrywa tutaj wyobraźnia, która pozwala zamienić ćwiczenia oddechowe, czy relaks w przygodę.

Zabawa w jogę uczy młodsze dzieci podstawowych form ruchu, czyli stania, chodzenia, biegania a także utrzymania równowagi i świadomości ciała, w tym świadomego oddychania.

Dla starszych dzieci joga pomaga poznać i zapanować nad własnym ciałem, poprawić koordynację i wzmocnić je, kształtuje prawidłową postawę, dodaje energii, uczy koncentracji i relaksacji, ćwiczyć pamięć, pobudza wyobraźnię, rozwija kreatywność.

Praca w parach i w grupie buduje poczucie wspólnoty, uczy współpracy i zaufania oraz niesienia i przyjmowania pomocy.

Poza tym to świetna zabawa dla małych i dużych!

Zajęcia jogi rodzinnej poprowadzi Renata Szewczyk z Jee Yoga – Journey for the Body Mind and Soul, dyplomowana nauczycielka hatha jogi i jogi dla dzieci. Podróżuje, szuka przygód, eksperymentuje i bawi się życiem. Uczy jogi w szkołach, przedszkolach, a nawet w biurach. Prowadzi luźnego bloga o jodze, medytacji i rozwoju osobistym dla dużych i małych: http://jeeyoga.com/

Dołącz do nas! Kup bilet