Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

RAIDHO & T.ETNO live

Temat: Deep House/Ethnic

RAIDHO & T.ETNO to wyjątkowy duet, który łączy muzykę elektroniczną z brzmieniami nietypowych instrumentów etnicznych z różnych zakątków świata. Panowie współpracują zarówno w studio, jak i na scenie. Systematycznie występują na renomowanych wydarzeniach klubowych i festiwalach w Polsce i za granicą.

Raidho to reprezentant brzmień elektronicznych. Regularne wydawnictwa w topowych wytwórniach na świecie – Sol Selectas Records oraz Bar25 Music – zaowocowały międzynarodowymi występami w takich miejscach jak Tulum Mexico, Mykonos, Ibiza, ADE Amsterdam, czy (jako pierwszy polski producent) podczas najbardziej prestiżowego festiwalu Burning Man, który odbywa się na pustyni Newada w USA.

W latach 2019-2021 znajdował się w TOP40 najlepiej sprzedających się artystów w gatunku Electronica / Downtempo w najpopularniejszym międzynarodowym sklepie – Beatport.

 

T.Etno to utalentowany muzyk, kompozytor i multi-instrumentalista z Chorzowa, który posiada w swojej kolekcji ponad 300 etnicznych instrumentów z całego świata. Odpowiedzialny za etniczne brzmienie zespołu Tulia, laureata 55. KFPP w Opolu; debiutancki album zespołu pokrył się platyną I otrzymał nagrodę Fryderyk 2019 w kategorii “debiut roku”. Jest również członkiem grupy teatralnej Mumio, a jako muzyk sesyjny regularnie uczestniczy w nagraniach różnorodnych wydawnictw i publikacji, często u boku czołowych polskich artystów. Prowadzi również warsztaty muzyczne i tworzy własne instrumenty.

 

Obaj wydali dotychczas 3 single w takich prestiżowych międzynarodowo wytwórniach jak Iboga Records, Acker Records oraz Sol Selectas Records. Ich utwór “Dreamin”, remixowany przez niemieckiego artystę El Mundo zdobył uznanie wielu znaczących nazwisk na międzynarodowej scenie muzycznej, a w tym Guy Gerber, Behrouz, Audiofly czy Sabo. Na scenie łączą występ hybrydowy z brzmieniami rzadkich instrumentów etnicznych, tworząc duet, jakiego dotychczas nie było na polskiej scenie klubowej.

Soundcloud: https://soundcloud.com/raidhosound

Beatport: https://www.beatport.com/artist/raidho/645133

Spotify: https://open.spotify.com/artist/0TTnh9C132zBzjc2DhZjNS

 

 

Dołącz do nas! Kup bilet