Paweł Szlachta

Temat: MA-URI ® Healing Arts

Wprowadzenie do filozofii uzdrawiania MA-URI® Healing Arts.

Zapraszam na wykład na temat MA-URI ®, holistycznego systemu uzdrawiania wywodzącego się z filozofii polinezyjskich nawigatorów. MA-URI® to ścieżka rozwoju duchowego, która jest podróżą ku poszukiwaniu potencjału Miłości, sposobu wsłuchania się w swoje pragnienia. Ta podróż to wspaniała okazja do ugruntowania połączenia z naszą intuicją i pogłębienia świadomości samego życia.

MA-URI ® Healing Arts uczy i przypomina jak wejść w relację ze światem poprzez pracę z ciałem, nasze zmysły, aby dotrzeć do najgłębszych pokładów kreatywności oraz wewnętrznej mocy, która jest drogą do odczuwania siebie w pełni, wolności i nieograniczonego potencjału.

Wykłady oraz warsztat to wspaniała okazja do odnalezienia drogi do doświadczania harmonii w ciele fizycznym, emocjonalnym, energetycznym i duchowym. Otwierając się na proces przekraczania, odkrywania, obdarowywania pozwalamy sobie na widzenie świata jako miejsca pełnego radości i Miłości!

Wykład i warszatat poprowadzi Paweł Szlachta – licencjonowany trener i praktyk MA-URI®, który studiował w Nowej Zelandii w MA-URI® Institute Centre for MA-URI® Healing Arts. Posiada bogate doświadczenie w pracy z ciałem zdobyte przez wieloletnią praktykę MA-URI Bodywork®.  Aby lepiej wsłuchać się w potrzeby ludzi, rozpoznać ich ukryte pragnienia podjął naukę na kierunku studiów Psychologia Procesu. Kocha podróżować, odkrywać miejsca, spotykać ludzi i być inspirowany. Te głębokie pragnienia pozwoliły na spotkanie plemion Shipibo z Ameryki Południowej, czy aborygenów z Australii. Rdzenne nauki wyniesione z tych spotkań są niekończącą inspiracją do prawdziwego wsłuchania się w to co nas otacza. Zawsze jest właściwy czas na to aby oswoić swoje lęki, pozbyć się ograniczeń i rozpocząć w pełni zaufania i Miłości nawigowanie swoim życiem!

Warsztat 90 min

TYTUŁ: MA-URI NAVIGATE YOUR LIFE – Cała mądrość jest w nas

Jeśli szukasz sposobu wsłuchania się w siebie, jeśli pragniesz dotrzeć do najgłębszych pokładów kreatywności i wewnętrznej mocy, jeśli chcesz odkryć głęboką mądrość serca i sens życia…Otwórz się na proces przekraczania, odkrywania swojego wewnętrznego MISTRZA, NAWIGATORA. Taniec Albatros to metoda dynamicznej medytacji, która pozwala doświadczać siebie poprzez ciało, oddech, intencję, Serce. Poruszając ciało będziemy w pełni świadomie eksplorować je dotykając swoich wewnętrznych ograniczeń, jak i potencjałów do większej wolności osobistej na płaszczyźnie fizycznej, mentalnie i energetycznej. Taniec Albatros otwiera przestrzeń Serca i jest kluczem do tego by być w stanie KOHERENCJI SERCA, która objawia się znacznym odczuwaniem miłości, wdzięczności, radości, pewności, zaufania i akceptacji. Będąc w tym stanie komunikujemy się z poziomu MIŁOŚCI! MA-URI® to holistyczny system uzdrawiania wywodzący się ze szkoły polinezyjskich nawigatorów. Według MA-URI® cała wiedza potrzebna do samo-uzdrawiania znajduje się w nas samych.

Dołącz do nas! Kup bilet