Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Niburu Project

Temat: Full Moon Gonging – koncert z udziałem gongów i instrumentów archaicznych

to Polski event artystyczny, którego główną ideą jest tworzenie na bazie instrumentów archaicznych/pierwotnych widowiska muzyczno-relaksacyjnego (muzykoterapeutycznego), zwanego także „kąpielą” w dźwiękach. Widowiska te po przez uzdrawiającą specyfikę gongów i instrumentarium im towarzyszącym wspiera globalną i szeroko rozumianą świadomość kulturowo-ekologiczną.

Niburu Project powstał w 2008 roku jako projekt i alternatywa wspierająca społeczeństwo u progu nadchodzących, jak i trwających obecnie czasów.

Charakterystyczną koncepcją projektu od 2009 roku jest granie sesji względem kalendarza solarnego tj. przesileń i równonocy astronomicznych – Solsice & Equinox Gonging i kalendarza lunarnego tj. w czasie nowiu i pełni księżyca zwanych New & Full Moon Gonging.

O artystach:

Tomasz Niewiadomy – muzykoterapeuta, pedagog. Autor inkluzywnej platformy Organic Art Syntony (O.A.S. – https://organicartsyntony.wordpress.com) propagującej szeroko pojętą muzykoterapię organiczną. Członek Stowarzyszenia Muzykoterapeutów Polskich. Pracuje na rzecz osób niepełnosprawnych gdzie przy Stowarzyszeniu „OSTOJA” prowadzi swoją pracownie. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Kompozycji, Teorii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Muzycznej – specjalność muzykoterapia. Absolwent Studium Edukacji Niezależnej Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych – specjalność pedagogika waldorfska. Jest jednym z pionierów w naszym kraju łączy profilaktykę i terapię dźwiękiem z graniem estradowym.

Michał Litwiniec – Mgr Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego, muzyk, happener, aktor, poszukiwacz dźwięków, multiinstrumentalista, aktywista i mecenas kultury.
Kompozytor muzyki teatralnej i filmowej– ponad 60 premier w kraju i za granicą, stała współpraca z wieloma teatrami m.in. Teatr Narodowy w Warszawie, Teatr TR Warszawia , Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Teatr Nowy w Poznaniu, Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu, Teatr Klinika Lalek , grupa Karbido – The Table, Orkiestra Kormorany i wiele innych. Twórca jedynej w Europie Glinianej Orkiestry i spektaklu Clay Sonngs.  Członek Rady Artystycznej Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Art. Director legendarnej Art Cafe Kalambur we Wrocławiu, oraz Kalaczakra Gallery&Coffee.

Niburu Project znaczące koncerty/występy: Wielki Koncert Gongów podczas Sylwestra na wrocławskim rynku dla 10 tys osób, Międzynarodowy koncert Gong Caravan w Zadarze/Chorwacja, Koncert z muzyki teatralnej z Akademią Beethovenowską w Krakowie, Koncert charytatywny na rzecz zwierząt w Teatrze Lalek we Wrocławiu, cykliczne sesje relaksacyjne grane co 2 tygodnie od przeszło 12lat we Wrocławiu.

 

Dołącz do nas! Kup bilet