Sprzedaż biletów kończy się za

Nessi Gomes

Temat: Vocal Odyssey - warsztat pracy z głosem

Vocal Odyssey to głęboka, ale zarazem lekka podróż do odkrywania tajemnicy i uzdrawiających mocy naszego najbardziej intymnego instrumentu muzycznego – naszego głosu.

O warsztacie:

Vocal Odyssey jest zaproszeniem do śpiewania, nadawania brzmienia, wyrażania głosu, zabawy, eksplorowania oraz budzenia różnych wymiarów naszej wokalnej ekspresji, abyśmy mogli ponownie połączyć się z naszym wewnętrznym emocjonalnym krajobrazem uczuć, które mogły być wyciszone i pogrzebane zbyt długo. Kiedy odkryjemy, że śpiew lub dźwięk mogą zapewnić bezpieczną drogę do uwolnienia stłumionych aspektów naszego głosu, wtedy moc, uzdrowienie i witalność, które zostały wyrażone mogą być naprawdę głębokie i transformujące.

Vocal Odyssey to głęboka, ale zarazem lekka podróż do odkrywania tajemnicy i uzdrawiających mocy naszego najbardziej intymnego instrumentu muzycznego – naszego głosu. Proces ma na celu przebicie się przez wewnętrzny dialog, który prowadzimy w naszych głowach i otwarcie drzwi dla nowej relacji pomiędzy nami, a transformacyjną jakością naszej wokalnej ekspresji. Aby przybliżyć nas nieco do naszego pięknego, surowego, dzikiego i niedoskonałego ludzkiego flow. Głos jest naszym pomostem do czegoś większego niż my sami; jest naszym połączeniem z modlitwą, którą niesiemy. Na tych warsztatach ponownie połączymy się z prostym i naturalnym sposobem wyrażania naszego autentycznego głosu poza osądami, bolesnymi przekonaniami i ograniczającymi uwarunkowaniami.

Warsztat prowadzony będzie w języku angielskim.

O artystce:

Nessi Gomes to piosenkarka i autorka tekstów urodzona w portugalskiej rodzinie na maleńkiej wyspie Guernsey. Inspiracje artystyczne czerpie z obu stron swojego pochodzenia etnicznego, łącząc esencję tradycyjnej, emocjonalnej i „większej niż życie” muzyki ludowej Fado z brytyjską progresywną nowoczesnością.

Nessi Gomes wydała swój debiutancki album Diamonds & Demons w październiku 2016 roku. Cieszył się on dużym zainteresowaniem mediów orz wsparciem radiowym w Europie i Wielkiej Brytanii. Od tego czasu grała w 30 krajach, włączając w to również duże festiwale i główne sceny. Równolegle tworzyła stale rozwijające się warsztaty i odosobnienia „Vocal Odyssey”, które zachęcają uczestników do spotkania z duchem swojego głosu. Tysiące ludzi doświadczyło już tego procesu pod jej przewodnictwem, a Wy będziecie mogli doświadczyć go podczas jej występu na Festiwalu Wibracje.

Sprawdź kurs online z Anną Sierpowską “Transformująca moc świadomego ruchu” + E-Book

Anna Sierpowska: Transformująca moc świadomego ruchu + E-Book

Dołącz do nas! Kup bilet