Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Monika Wądołowska

Temat: Narzędzia Mindfulness dla wyciszenia i uważności

Korzystając z technik uważności mindfulness doświadczymy, jak poprzez medytację możemy pomóc swojemu ciału i umysłowi wyciszyć się. Kiedy wiele się dzieje, a w głowie panuje natłok myśli, trudno o skupienie, rozluźnienie i spokojny sen.

O warsztacie na Festiwalu:

W trakcie naszego spotkania doświadczymy prostych sposobów na to, by siebie w tym wspierać. Każdy z nich możesz zabrać ze sobą i zastosować tam, gdzie jesteś – w podróży lub zaciszu swojego domu. Całość będzie miała charakter praktyczny, ale porozmawiamy też o mocy uważności, ukojenia oraz serdeczności wobec samych siebie, dzięki której możemy troszczyć się nie tylko o siebie, ale i uwrażliwiać na to, co wokół.

festiwal wibracje medytacja mindfulness

 

O prelegentce:

Absolwentka psychologii warszawskiej SPWS, certyfikowana trenerka uważności (mindfulness) i współczucia w podejściu Breathworks oraz Mindfulness Association. Mniej oficjalnie – twardo stąpająca po ziemi, choć czasem z głową w chmurach, uwielbia ciszę, jesień i podróże. Do niedawna związana z III sektorem oraz korporacją, dziś cieszy się, że jest tu, gdzie jest i robi to co robi 🙂 Uważność, a w szczególności współczucie, na stałe zmieniły jej życie i dlatego dziś przybliża je innym w formie kursów, warsztatów, wspólnych medytacji.

www.przestrzenmindfulness.pl

https://soundcloud.com/user-52234180

festiwal wibracje 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz, co dobrego w naszej Czytelni:

Emocje – walka z wiatrakami?

 

Dołącz do nas! Kup bilet