Marta Duszyńska

Temat: Mamo, weź mnie jako swoje dziecko - Ustawienia Systemowe Hellingera

O warsztacie na Festiwalu:

Jak by to było, gdyby Twoja Mama powiedziała Ci: TAK.

TAK dla całej Ciebie. TAK dla całego Ciebie. Chętnie jestem Twoją Mamą. Jakie to szczęście, że jesteś.

Jak wtedy wyglądałoby Twoje życie?

Tym razem podczas naszego spotkania skupimy się na relacji z MAMĄ – PIERWSZEJ i MATRYCOWEJ RELACJI w życiu każdego człowieka, relacji, która tak mocno wpływa na całe nasze życie, na nasze relacje, na to, czy na najgłębszym poziomie czujemy, że mamy PRAWO DO ŻYCIA i BYCIA, czy tacy jacy jesteśmy, mamy prawo do Miłości i szczęścia czy też nie…

Niestety bardzo wiele spraw może blokować naszą Mamę i uniemożliwiać jej kochanie nas w pełni, sprawiać, że czujemy się na różne sposoby przez nią odrzuceni, za trudni, męczący, nie-tacy, za „ciężcy”…. Popatrzymy i na to…

Na warsztacie każdy Uczestnik będzie miał możliwość spotkać się ze swoją Mamą na głębokim poziomie i poczuć, odkryć jakość tej niesłychanie ważnej relacji jako tego, co go w znaczącym stopniu ukształtowało do bycia tym, kim jest teraz i tej jakości życia, jakiej teraz doświadcza.

Każdy Uczestnik będzie miał też okazję spotkać się z Mamą, która ma dostęp do Miłości i do zdolności do okazywania Miłości. Być może po raz pierwszy zobaczysz Mamę taką, jakiej jeszcze nigdy nie widziałaś lub nie widziałeś. To jest za każdym razem niesamowite doświadczenie dla każdego człowieka. Poczuć się naprawdę dzieckiem swojej Mamy.

Kochanym, przyjętym, WŁAŚCIWYM.

To piękne, karmiące doświadczenie będzie Twoim udziałem podczas naszego spotkania. Zapraszamy na warsztat ustawień systemowych, na którym zapoznasz się z podstawowymi założeniami metody Berta Hellingera w teorii i praktyce. Metoda ustawień systemowych to praca z nieświadomością, energią i międzypokoleniowymi wzorcami, to potężne narzędzie wglądu i zmiany dla tych, którzy chcą spojrzeć na swoje trudności na głębszym poziomie, uwzględniającym historię rodziny i siłę relacji między jej członkami.

Największym fenomenem ustawień systemowych jest działanie tzw. WIEDZĄCEGO POLA, dzięki któremu zupełnie obcy sobie ludzie wybrani do reprezentowania nas czy członków naszej rodziny zaczynają się czuć tak jak osoby, które reprezentują. I właśnie dostęp do tego, co normalnie nam umyka, co często ukryte, czego świadomie nie postrzegamy, daje nam możliwość dotarcia do sedna problemu i znalezienia tam rozwiązania

 

O prelegentce:

Marta Duszyńska jest Certyfikowaną Terapeutką Ustawień Systemowych wg metody Berta Hellingera. Ustawień rodzinnych uczyła się od samego Berta Hellingera, ale też Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Heiko Hinrichsa i Andrei Drohli.
Ukończyła również Studium Psychologii Procesu, którego twórcą jest Arnold Mindell.
Metodą ustawień systemowych pracuje prowadząc sesje indywidualne online oraz warsztaty grupowe w Warszawie.
Jest autorką setek tekstów o tematyce życiowo-terapeutycznej, które publikuje na swoim fanpage’u na Facebook’u.

Prowadzi też swój kanał na YT, na którym przedstawia wglądy płynące z pracy ustawieniowej z Klientami.

Marta uważa, że metoda pracy z POLEM to OGROMNY DAR DLA LUDZKOŚCI i kiedy trafiła na pierwsze warsztaty ustawień systemowych, to pierwszy raz w życiu poczuła, że wreszcie jest w prawdziwej szkole życia, w której wchodzi się w kontakt z tym, co absolutnie zasadnicze, podstawowe i najważniejsze dla nas wszystkich.

Od wielu lat uczy się kunsztu swojej pracy od wielu psychoterapeutów, w tym superwizorów w różnych nurtach, ustawiaczy, ale też jasnowidzów. Dzięki tej różnorodności zyskała wielostronny ogląd różnych energii, postaw życiowych i jakości. Jest to niezwykle istotne, gdyż jako terapeutka pracuje przede wszystkim SOBĄ.

Jeśli chcesz wejść w żywy kontakt z pełnią własnej natury, zapraszamy.

http://www.duszynska.net

festiwal wibracje 2021

Dołącz do nas! Kup bilet