Katarzyna Majak

Temat: Gimnastyka słowiańska

GIMNASTYKA MOC STRAŻNICZKI (rekonstruktorka Ksenia Siłajewa) – to synteza najefektywniejszych kobiecych praktyk, oparta na pracy z przepływami energii, służąca kumulowaniu siły płynącej od Przodków oraz kobiecego magnetyzmu. Z jej pomocą kobieta gromadzi MOC. Regularne ćwiczenie gimnastyki wzmacnia naszą energetykę, poprawia stan zdrowia, harmonizuje nasze wnętrze i relacje z otoczeniem; pomaga przyciągnąć sukces w działaniu. To narzędzie do pracy z ciałem, myślami a także nastawieniami psychicznymi, które przeszkadzają kobiecie być szczęśliwą.

Więcej: www.facebook.com/Gimnastyka-Słowiańska-dla-kobiet-1625148161065311/
Katarzyna Majak – pasjonatka praktyk duchowych dla kobiet, badaczka duchowości kobiecej (autorka projektu Kobiety Mocy), doktor(ka) sztuk wizualnych (od ASP w Poznaniu)

Instruktorka gimnastyki dla kobiet Moc Strażniczki 2 stopnia – certyfikat od Kseni Siłajewoj, instruktorka tzw. ładek – systemu uzdrawiania włączającego techniki masaży i automasaży praktykowanych od wieków na terenie Rosji, tao dla kobiet, tańca mocy (certyfikat od Kateriny Westy). Pogłębia wiedzę na temat kobiecej magii podczas licznych podróży do Rosji.

Jej pasją i źródłem głebokiej przemiany własnej są także medytacje w ruchu (jest facylitatorką medytacji OSHO – certyfikat od OSHO Multiversity w Punie (Indie).

www.kobietymocy.com

Dołącz do nas! Kup bilet