Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Joanna Karen Ejtmanowicz

Temat: Koncert medytacyjno-relaksacyjny

O koncercie:

Koncert medytacyjno – relaksacyjny, uzdrawianie wibracją dźwięków instrumentów etnicznych i terapeutycznych: Flet Hemisphere, Śpiewające Misy Kryształowe, Bęben Szamański, Harf Lutnia, Dzwonki Koshi oraz Uzdrawiające Pieśni, Medytacja i Cisza. Uwolnienie napięć fizycznych, emocjonalnych i schematów mentalnych, relaks, wizje, głęboki kontakt z samym sobą, doświadczanie dźwięku poprzez ciało.

Wykorzystanie transu i głębokich stanów wizyjnych wywołanych muzyką do poszerzania samoświadomości, otwarcia,  oczyszczenia i harmonizowania centrów energetycznych (czakr), synchronizacji półkul mózgowych, łączenia dualizmów, głębokiego relaksu w zależności od intencji z jaką uczestnicy wejdą w doświadczenie. Dostrojenie do częstotliwości zdrowia (swojej naturalnej wibracji). Połączenie gry na instrumentach, śpiewu i medytacji w harmonii z ciszą, jak wdech i wydech. Podróż w głąb siebie w jedności z Uniwersum.

O prelegentce:

Od 20 lat zajmuje się rozwojem osobistym i duchowym. Po drodze doświadczała różnych ścieżek, warsztatów, ceremonii, kursów, studiów psychologicznych, studium Terapii Naturalnych aż do teraz, gdy jest uczestniczką Szkoły Psychoterapii Pozytywnej Transkulturowej. Znalazła sposób aby połączyć szamanizm, muzykę i psychologię w jednym projekcie Adeshken – Droga Połączenia, który tworzy z przerwami od 2013 roku. W międzyczasie prowadziła miejsce spotkań Pod Smoczym Skrzydłem w Giżycku, urodziła dwójkę dzieci, odbyła podróż marzeń wraz z rodziną (2+2 i pies) i zaczęła nowy projekt działań online Na miarę możliwości. Kocha zmiany, dynamikę, nowe wyzwania, rozwój, życie pełną piersią i wspieranie innych w odnajdywaniu i realizowaniu swojego potencjału, swojej Drogi Serca. Rzeczy, które realizuje przychodzą do niej z tzw. „przepływu”. W ten sam sposób jak Uzdrawiające Pieśni. Gra na Flecie Hemisphere, Harf-lutni, Misach Kryształowych, Bębnie Szamańskim i śpiewa to, co płynie z Duszy.

 

http://www.adeshken.com

festiwal wibracje 2021

Dołącz do nas! Kup bilet