Jakub Stąpór

Temat: Legalne rośliny psychoaktywne i ich działanie zdrowotne

Swoją drogę zacząłem od eksperymentów z substancjami psychodelicznymi ponad 5 lat temu. Przez ostatnie 2 lata poznawałem różne naturalne techniki transowe zgłębiając ich potencjał terapeutyczny. Aktualnie studiuje psychologię stosowaną i poświęcam się duchowej pracy nad sobą. Nieprzerwanie szukam narzędzi, technik i mechanizmów, które służą uzdrawianiu oraz poszerzaniu świadomości.

Kroczę szamańską ścieżką niezwiązaną z żadną tradycją. Pracuję z energią przy pomocy kamieni, drzew, ciała, gardła, Reiki, Radykalnego Wybaczania, wizualizacji, wierszy, rysunków i sytuacji w życiu codziennym. Na jednym z wykładów opowiem o tych praktykach i narzędziach.

Interesuje się ponadto roślinami psychoaktywnymi, ich wpływem na nastrój oraz ducha, jak i tym w jaki sposób mogą wspierać człowieka w jego życiu codziennym. Zgłębiam też wiedzę na temat konotacji pomiędzy uzależnieniami ludzi, a ich strukturą osobowości. Na wykładzie opowiem wam o legalnych i dostępnych na polskim rynku roślinach, których działanie jest zarówno zdrowotne jak i psychoaktywne. Będzie mowa o stymulantach roślinnych, relaksantach, afrodyzji, suplementach, aromaterapii i etnobotanice.

Zostanie omówiony ich wpływ na nastrój i to w jaki sposób mogą zostać użyte jako narzędzia oraz na co należy uważać; przedstawię wam kilka autorskich przepisów na synergiczne połączenie niektórych roślin, wspomnę wam o wartościach odżywczych i opowiem też o duchowych praktykach związanych z danymi roślinami.

Dołącz do nas! Kup bilet