Sprzedaż biletów kończy się za

Grzegorz Pawłowski

Temat: Integrowanie oddechem w kreowaniu swojego życia

Jak wpływamy na swoje życie? Ja kreujemy je? Jak uczestniczy w tym oddech? Co stoi na przeszkodzie, że jedne rzeczy nam wychodzą, a inne nie? Co zrobić by pragnienia stawały się rzeczywistością? bez ściemy, że wszystko jest możliwe i wystarczy marzyć.

O warsztacie:

To, że mamy duży wpływ na swoje życie jest faktem. Czy doświadczamy tego czego pragniemy bardzo zależy od nas. Warto umieć użyć oddechu, by rozpuszczać emocjonalne blokady, które stoją temu na drodze. One osłabiają nas, wiążą nogi, powodują bezsilność.

Te wzorce życiowe to nieświadome matryce w psychice i ciele. Bardzo ograniczają nasze życie. Często działają jak fatum, pech, „bo tak już jest”, „bo ja tak mam”. To nie przypadek, że jednym łatwo wchodzi się w związki, zarabia, innym sprawa to trudności i sporo ważnych rzeczy w życiu kończy się podobnie. Wzorce te możemy rozpuszczać, kiedy je rozumiemy, mamy narzędzia i wiemy jak. Dużą pomocą w tym jest oddech.

Oddech jest naszym głównym paliwem życiowym. Ma głębokie działanie antystresowe. Uwolniony oddech jest jednocześnie efektywnym naturalnym narzędziem kształtowania życia i przechodzenia zakrętów życiowych. Z samej swej natury ma wiele właściwości terapeutycznych. Pomaga szybciej dotknąć istoty problemów, wyzwań i znaleźć najszybszą drogę do ich pokonania.

Podczas warsztatu poznasz CUUD Integrowanie Oddechem, które:

  • rozpuszcza lęk i skutki nagromadzonego stresu w sferze fizycznej i emocjonalnej – również z wczesnego dzieciństwa
  • przynosi ulgę i głęboki relaks
  • daje trwałe wyniki, bez efektu jo-jo, które szybko zauważasz w życiu codziennym
  • uczy bazowego samowsparcia, wzmacnia niezależność i moc
  • przywraca do naturalnej równowagi
  • wzmacnia stabilność obniżając podatność na huśtawki emocjonalne
  • otwiera na spełnione relacje, bliskość, poczucie bezpieczeństwa, satysfakcję zawodową i inne ważne dla nas obszary spełnienia życiowego.

O prelegencie

Trener oddechu, coach ICC, wykładowca w WSB i w Collegium Civitas, założyciel Szkoły CUUD Coachingu Oddechem, twórca środowiska pracy z oddechem, autor 3 książek: “Oddech”, “Oddech w związkach”, „Life coaching w nurcie serca”, z wykształcenia fizyk. Od ponad 25 lat koneser praktycznego łączenia rozwoju osobistego i nauki.

W swej pracy kładę nacisk na głębokie spotkania ze sobą i działanie. Tworzę jedyne w swoim rodzaju programy szkoleniowe i unikalne narzędzia. Poprowadziłem kilkanaście tysięcy sesji indywidualnych i setki warsztatów. Esencjonalnie związany jestem z szeroką formą rozwoju poprzez powrót do naturalnego oddechu jako głównego życiowego paliwa i niezwykle użytecznego narzędzia coachingowego.

Moją pasją jest szeroko rozumiany rozwój osobisty, rozciąganie się we wszelkich możliwych kierunkach. Cenię sobie czas, który spędzam z żoną, córką i przyjaciółmi. Sporo podróżuję. Kocham taniec i cielesność. Lubię być  przyrodzie, robić coś po raz pierwszy i być obecnym w tym, co robię. Dbam o równowagę życiową, choć z ciekawością witam chaos jako twórczy stan niosący świeże i nowe.

https://grzegorzpawlowski.com/

https://coachingoddechem.pl/

https://facebook.com/groups/355896408315673

Dołącz do nas! Kup bilet