Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Grupo Palchukan

Temat: Muzyka Amazonii - koncert Grupo Palchukan z Putumayo, Kolumbia

O koncercie:

Maestro William Palchukan i jego rodzina – założycieli i muzycy słynnej kolumbijskiej grupy PUTUMAYO.

Na festiwalu Maestro William wystąpi z żoną Sandrą Irene Tautas i synem Malcu. Przeniosą nas dźwiękami fletów, bębnów, gitar i charango do amazońskiej puszczy, przywołując odgłosy wody, rzeki, wodospadów, wiatru, burzy oraz pieśni różnych ptaków i zwierząt. Usłyszmy zarówno znane utwory grupy Putumayo, jak i spontaniczne opowieści Sandry o icarosach i naturze człowieka.

Ich muzyka jest formą głębokiego połączenia z duchem. Jest medycyną, która przywraca radość, entuzjazm, wspólnotę. Jest także dialogiem świata materialnego i niematerialnego – w którym pieśni, dźwięki, rytuały i tańce współtworzą wizję wszechświata w harmonii z naturą.

Misją Putumayo jest zestrojenie nas z naturą poprzez muzykę, rytmy, pieśni, magiczne dźwięki amazońskiej dżungli, instrumenty ich kolumbijskich przodków.

Notka biograficzna:

William Palchucan pochodzi z wielopokoleniowej rodziny curanderos związanej z amazońskim Piedemonte w Dolinie Sibundoy. Tam studiował instrumenty ludów Amazonii, spisując muzykę i historie od wiatru i starożytnej mądrości Indian. Jest twórcą instrumentów dętych – rodowej spuścizną rdzennych społeczności Camentsá, Inga, Quillacinga i Pastos.

https://www.facebook.com/106568291089409/posts/434439758302259/?sfnsn=scwspmo

Dołącz do nas! Kup bilet