Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Freedance

Temat: Ceremonia otwarcia - Odrodzenie Feniksa

Ceremonia otwarcia – zapraszamy w czwartek wieczorem pod Scenę Waleriana.

ODRODZENIE FENIKSA

Po raz piąty spotykamy się, by podziękować Ziemi. Znów spotykamy się – w kręgu ludzi ciekawych świata, gotowych na skok w nieznane swojego życia, sięgających do źródeł alchemii połączeń ciało – serce – umysł, budując zdrowe relacje. Widzę Cię – Widzę Cię.

Feniks to archetyp odrodzenia. Symbol momentu, kiedy nie ma nic, a potem wyłania się życie. Zapraszamy Feniksa, jako symbol równowagi między życiem a śmiercią, wiedzeniam a niewiedzeniem, akceptacją i potrzebą wyrażenia niezgody. Wzywamy Feniksa jako przewodnika odrodzenia, gdy ze starego nie zostaje już nic oprócz popiołów.

Tańczący Wojownicy budują nową jakość. Taniec Wojowniczek i Wojowników wspiera alchemiczny proces odrodzenia.

Częścią życia plemiennych ludzi jest wspólne odpalenie ognia, zatańczenie ceremonii przejścia, gdy jest czas, by przejść dalej.

To impuls, który uwalnia magię. W ceremonii budujemy bezpieczeństwo, grunt do współtworzenia, do widzenia siebie samych w innych. W ceremonii uruchamiamy potencjał Festiwalu. Rozmawiamy z naturą tego miejsca – drzew, ziemią, ludźmi, wodą, duchem łąki – dziękujemy i przyjmujemy, ale też wrzucamy do ognia prośby o wsparcie, transformację, uzdrowienie relacji dla siebie, jak i dla społeczności, do których należymy. To mocny moment – odpala się wspólny Duch.

Z zaufaniem do tego, co przygotuje dla nas życie już dziś śnimy rozpalanie Ognistej Ceremonii Festiwalu Wibracje 5.0

 

Anna Sierpowska – Medicine Woman, nauczycielka Movement Medicine, facylitatorka pracy terapeutycznej z grupami i w nurcie bioenergetyki Lowena.

 

Zespół Freedance tworzą: Michał Kaza, Irek Martyniuk, Bogdan Wasyłek, Anna Sierpowska, Maja Koprowska. Różne osobowości. Różne światy muzyczne. Grają z pasją i radością korzystając z wieloletniego doświadczenia w graniu do tańca.

freedance.pl

Tak było w 2020 roku:

 

 

 

 

 

 

Dołącz do nas! Kup bilet