Sprzedaż biletów kończy się za

Esta Polyesta

Temat: Ecstatic Trance Dance

Trance Dance to okazja do głębokiego połączenia się z jaźnią i podróżowania do wewnątrz i na zewnątrz. Użyjemy muzyki, powtarzalnego ruchu i oddechu, aby osiągnąć stan transu. Może to skutkować pustym umysłem bez zbytniego wysiłku. Jeśli myśli pojawiają się w głowie, nie ma potrzeby ich odpychać. Myśli te mogą być pierwszym krokiem historii, która może rozwinąć się w stanie przypominającym sen.

Będziemy tańczyć z opaską na oczach, aby nie rozpraszał Cię świat zewnętrzny. Przyjmiemy ciemność jako puste płótno, które pomoże nam odbyć podróż wgłęb siebie.

Ecstatic Trance Dance to rytuał dla ciała i duszy. Zaprosimy świętą przestrzeń i odrobinę magii.

Na sesję weź, jeśli możesz: koc, matę do jogi, opaskę na oczy.

Notka biograficzna

Esta Polyesta poszukiwaczka i podróżniczka, tancerka i DJ, od 2010 roku prowadzi imprezy taneczne. Szkoliła się z różnymi nauczycielami i trenerami w Europie i Indiach.

Jest ona jednym z najwybitniejszych DJ-ów w Europie Global Beats, World Music i Ecstatic Dance, najbardziej aktywnym DJ-em, liderem ceremonii i facylitatorem w Holandii oraz jednym z najbardziej międzynarodowych DJ-ów ekstatycznych i Ceremony Leaders z Holandii. Ecstatic Dance prowdziła w Rosji, Wielkiej Brytanii, USA, Tajlandii, Szwecji, Rumunii, Indii, Portugalii, Kazachstanu i w wielu innych miejscach, w tym też sesje online.

Jej styl muzyczny jest płynny i pełen przygód, gra wiele stylów i rytmów. U podstaw jej wyboru leży muzyka etniczna, światowa i rodowa przeplatana bitami: akustyczna lub elektroniczna, szybka lub wolna, przerywana lub płynna, starożytna lub nowoczesna. Esta Polyesta splata to razem w jedną podróż, która pozwala zaprosić emocje i połączyć się głęboko z sobą lub innymi i po prostu świętować.

Esta Polyesta jest rezydentem The Source w Arambol w Goa, grała na Goa Ecstatic Dance Festival w Goa oraz Ecstatica Festival na Koh Phangan w Tajlandii. Wiosną 2019 roku Esta Polyesta uczyła i trenowała aspirujących DJ-ów podczas Ecstatic DJ Training w Portugalii. W 2020 roku dołączyła do Dance The Medicine, światowej platformy edukacyjnej, z powodzeniem zorganizowała konferencję DJ-ów i 2 szkolenia online Ecstatic Leadership.

Od 2016 roku pracowała w Odessie, gdzie zbudowała program Ecstatic Dance do momentu aż została zaproszona do dołączenia do Ecstatic Dance Amsterdam. W czasach Covid przeniosła się do tańców internetowych i opracowała sposób na tańce ze słuchawkami na świeżym powietrzu, podczas gdy większość zajęć była zamknięta. Na początku 2021 roku ponownie przeniosła się do Indii.

Ecstatic dance to moja pasja i medycyna, ale dobry taniec na festiwalu lub imprezie może być również uzdrawiający lub uziemiający

Wraz ze swoim partnerem muzycznym Mashti tworzyła remiksy dla Kaya Project i artystów Womex Festival. Jeden z tych utworów: Oum-Lik (remiks Mashti i Polyesta) został opublikowany w prestiżowej wytwórni George V na składankach Buddha Bar oraz w Cosmopolis Release Radio Monte Carlo.

Dołącz do nas! Kup bilet