Ilość karnetów limitowana! Dołącz teraz!:

DJ Moony

Temat: Moony (ethno set)

Moony znany ze swoich księżycowych około dubowych produkcji, tym razem w roli szamana, który opowiada amazońskie historie za pomocą dźwięków orientalnych miejsc.

Notka biograficzna:

Moony to producent, dj oraz promotor, który od 2016 roku objeżdża polskie oraz zagraniczne festiwale i imprezy klubowe ze swoją lunarną muzyką niczym księżyc ziemie. Na swoim koncie ma występy na największych imprezach w klimacie dub i psytrance (chill stage). W swoim dorobku posiada dwa długogrające albumy dla francuskiej wytwórni Maree BASS (Tales from the Moon, 2019 oraz Lunar Visions, 2020) jeden mini album dla angielskiej wytwórni Visionary Shamanics Records (Lunar Cycle, 2021)  oraz wiele singli i remixów.  Jego album “Lunar Visions” dostał wiele pozytywnych recenzji oraz została okrzyknięta albumem roku w audycji “Strefa Dread” w radiowej Czwórce, a on sam Nadzieją Roku 2020. Jego muzyka to spacer po księżycu na pograniczu dubu, psydubu i chilltrance’u. Gdzie niski bas i mocna stopa wraz z medytacyjnym skankiem oplatane są w psychodeliczny płaszcz utkany z harmonii i tajemnicy. Jako DJ lubuje się w klimatach Ameryki Południowej, jak i soundsystemowym brzmieniu.

Jest organizatorem cyklu imprez szerzących muzykę basową takich jak: Dub it!, Vege Dub Night oraz Bassówka. Od początku pandemii założyciel projektu “Radio Kwarantanna”, który promuje dj, oraz producentów w formie live stream. Należy do kolektywów Korzenie Poznania – The Roots of Perception oraz Banati Crew. Jesienią 2021 roku założył live project “Moony Live Experience”, gdzie występuje razem z Łukaszem Jasiakiem (Surtarang) na perkusji.

Obecnie dopina materiał na nowy album.

 

Bandcamp: https://moonyman.bandcamp.com

iTunes: https://music.apple.com/fm/artist/moony/1466215649

Dołącz do nas! Kup bilet