Ilość karnetów limitowana! Dołącz teraz!:

Danny Faber

Temat: Bar 25 Music/Sirin Music

W ciągu 12 godzin konfetti rozeszło się po całym klubie, po 24 godzinach po całym mieście, a w ciągu następnych 48 godzin, dzięki Easyjet, po całej Europie

Danny Faber jest wizjonerem z pionierskim duchem. W Berlinie w latach 2000 razem z przyjaciółmi otworzył legendarny Klub Bar25 – ​​kulturowy mikrokosmos, który w następnych latach stał się źródłem inspiracji dla całego pokolenia techno. W 2008 roku Danny założył wytwórnię muzyczną Bar 25 Music, a w 2020 roku wytwórnię Sirin Music. W 2012 roku szczyt osiągnął film kinowy „Bar25 – Tage außerhalb der Zeit” (Bar25 – Dni poza czasem).

Po zamknięciu klubu Danny zaczął pracować nad nowymi projektami. W 2013 roku otworzył on Chalet Club w Berlinie-Kreuzbergu. Szybko rozwijając międzynarodową instytucję wśród artystów, Danny zaczął koncentrować się też na swoim następnym projekcie Neue Heimat – lifestylowej marce zajmującej się wydarzeniami kulinarnymi, artystycznymi i muzycznymi.

Od 2016 roku Danny ponownie skupił się na zarządzaniu swoimi wytwórniami Bar 25 Music i Sirin Music, a także regularnie występował jako DJ. Jego niepowtarzalny styl zaprowadził go na najbardziej znane na świecie parkiety taneczne. Obecnie nieustannie czaruje on publiczność swoją zabawną galaktyką dźwiękową, którą będziemy mieli okazję usłyszeć podczas festiwalu.

https://ra.co/dj/dannyfaber

 

Dołącz do nas! Kup bilet