Sprzedaż biletów kończy się za

Ceremonia Otwarcia

Temat: ceremonia

W tym roku w Ceremonii Otwarcia Festiwalu Wibracje zwracamy się w kierunku społeczności.

Głosy mówią: „czas się połączyć, a intencją naszą jest Życie”

Bez względu na powód, ceremonia jest teraz potrzebna bardziej niż kiedykolwiek, aby pomóc nam poczuć, że jesteśmy częścią czegoś znaczącego. Ceremonia łączy nas z naszą społecznością, zapraszając ludzi do dzielenia się doświadczeniem. Pomaga nam rozpoznać i celebrować zmiany, a także daje nam miejsce do odczuwania naszych uczuć. Przywołujemy tradycję rdzennych społeczności spotykania się i celebrowania połączenia wnosząc ucieleśnioną jakość marzenia w czasie gdy jak nigdy wcześniej za naszego życia mamy poczucie że to czas budować Nową Ziemię.

Zapraszamy wsparcie Ziemi, Powietrza, Wody i Ognia. Dziękujemy Przodkom że są, że przeszli wiele dróg, teraz nasza kolej. Podziękujemy, otworzymy i uświęcimy przestrzeń bezpiecznej pracy i transformacji dla wydarzenia jakie wspólnie otwieramy.

Ta Ceremonia odpala magię unikalnego momentu. Tylko od Ciebie zależy jaką dasz temu wartość. W ubiegłym roku tańczyliśmy z Feniksem, przewodnikiem po czasie rozpadu. Wielu z nas doświadczyło czasu rozpadu. Wielu z nas go wciąż przeżywa, jako społeczność głęboko uczestniczymy w tym co życie i świat stawia przed nami. W Ceremonii ten moment jest alchemicznym kotłem, w którym medycyna życia jaką niesiemy nabiera swojej mocy.

W tym roku otwierając Festiwal Wibracje zwracamy się w kierunku całej społeczności, wzywamy siłę wspólnoty, połączeń między ludźmi, zwierzętami, drzewami i wszelkimi istotami tej Ziemi.

Teraz jesteśmy wezwani do tego brać odpowiedzialność za siebie i obraz świata jaki współtworzymy. Nie musimy się lubić, jesteśmy tu żeby się kochać i odnajdywać momenty ucieleśnionej obecności i jasności że społeczności jakie tworzymy są Domem do którego potrzebujemy wrócić, by poczuć się Tu i Teraz. Na miejscu. Kompletni.

My zapraszamy do doświadczenia.
Jest dla Ciebie miejsce.

Nauczyciele uczą nas, że Ceremonia rozpoczyna się w nas jeszcze przed tym, zanim sama się rozpocznie. Nasze ciało, to fizyczne, ale i emocje, duch  przygotowują się do spotkania z nieznanym. Jest przestrzenią w której możesz połączyć się ze swoją intencją. Potem Ceremonia żyje, integrując doświadczenie z tańca  w Twojej codzienności.

Medycyna Ceremonii pracuje w nas nadal, gdy wchodzimy w realne życie po niej. Bądźmy otwarci na znaki i przewodnictwa, które połączą nas z Ceremonią.

Tańczący wojownik ma w sobie głęboką akceptację rzeczy takimi, jakie są i głębokie wewnętrzne zadowolenie. Z tej akceptacji i zadowolenia wyrasta ogromna pasja życia w zgodzie z tym, co jest prawdziwe dla niego. To sprawia, że Tańczący Wojownik jest bardzo efektywny w swoich wyborach, działaniach, w kreatywności, w sposobie w jaki widzi, że życie jest tańcem. – Ya’Acov Darling Khan

Słyszymy, że Życie potrzebuje Nas – żyjących, czujących, wrażliwych, zdrowych i połączonych z Mocą Ducha Tańczących Wojowników, połączonych ze swoją intencją, świadomych tego co w nich, dbających o Życie wokół.

Będziemy świadkować sobie. Ja to Ty a Ty to Ja.

Powrót do Domu.

Dołącz do nas! Kup bilet