Asha Nowicka

Temat: Warsztaty Świadomej Komunikacji

Czego chcesz więcej w swoim życiu? Spokoju? Radości? Autentycznego, wzbogacającego relacje kontaktu? a może akceptacji Twoich wyborów?
Idea Nonviolent Communication pozwoli Ci odpowiedzieć sobie na pytanie co jest dla Ciebie bardzo ważne, na codzień i nie tylko w bliskich relacjach i jak o te jakości zadbać aby były fundamentem Twojego szczęśliwego życia.

Doświadczysz zmiany jakości kontaktu ze sobą i z drugim człowiekiem. Zobaczysz jak możesz dokonywać wyborów wzbogacających Twoje życie i życie innych.
Asha Nowicka prosto z Polskiego Festiwalu NVC opowie o idei zmieniającej życie – Nonviolent Communication Marshalla Rosenberga. O sobie na pytanie kim jest odpowiada: „Jestem. W różnych rolach dzielę się tym co dla mnie ważne, czego doświadczam i czego się uczę, trzymając przestrzeń. Jako trenerka, madiatorka, coach towarzyszę ludziom w ich drodze, wspieram w pielęgnowaniu autentycznych, pełnych miłości relacji ze sobą i z drugim. W uważnej obecności jestem świadkiem cudu wrażliwości i odwagi. Prowadzę grupy empatii, grupy praktykujące, wyjazdy i warsztaty świadomej komunikacji oraz sesje indywidualne, coaching, mentoring i mediacje łącząc idee NVC (Porozumienie bez Przemocy) Marshalla Rosenberga, The Work Byron Katie, The Daring Way Brene Brown i coaching oparty na potrzebach.”

Dołącz do nas! Kup bilet